1/21/2016

Idealny prezent dla dziadków

Już od dawna wyznaję zasadę, że o wartości prezentu świadczy jego wyjątkowość. Nie sztuka pójść do sklepu i kupić jakiś przedmiot. Bez znaczenia jest nawet jego cena - bo to tak naprawdę może zrobić każdy. Najpiękniejsze prezenty, to te, w które wkładamy nasze serce, zwłaszcza jeśli dajemy je komuś, kogo kochamy.


Dlatego tak cenne dla mnie są własnoręczne prace i projekty. Dlatego laurka zrobiona przez moje dziecko ma dla mnie największą wartość. Równie pięknym prezentem są wspomnienia zamknięte w fotografiach. Nie do powtórzenia i nie do podrobienia. W dzisiejszych czasach jest coraz więcej możliwości, żeby dać im wyjątkową oprawę. Na rynku aż roi się od fotoksiążek, niektóre są lepsze, inne mniej. Ja najbardziej cenię te, które dają mi możliwość samodzielnej aranżacji i personalizacji. Chcę, żeby taka książka (która przecież nie jest najtańsza) była moja od początku do końca.
Zwracam więc uwagę na duży wybór szablonów i to, abym mogła dowolnie je dostosowywać do swojej wizji. Im więcej rzeczy można zmieniać, tym lepiej - a wierzcie mi, że niewiele stron daje taką możliwość.


Fotoksiążkę Printu recenzowałam ponad dwa lata temu (klik) i mojemu bacznemu oku nie umknęły wówczas niewielkie braki w edytorze - ale mimo to do tej pory tamta fotoksiążka jest naszym ulubionym albumem. 
Gdy teraz zabrałam się za tworzenie książek dla Dziadków na tej samej stronie naprawdę miło się zaskoczyłam. Po tamtych niedociągnięciach nie zostało ani śladu - teraz mogę aranżować poszczególne strony, jak tylko chcę. Dowolne przesuwanie zdjęć na stronie, zmiana ich wysokości czy szerokości, duży wybór czcionek i motywów, które mogę dodać gdzie tylko zapragnę - to się nazywa projektowanie! Tworzenie takiej książki to prawdziwa przyjemność, nie irytujemy się na niedociągnięcia edytora i jego ograniczenia, tylko całą swoją energię wkładamy w piękny efekt końcowy. Muszę przyznać, że w edytorze Printu pracowało mi się najlepiej ze wszystkich znanych mi dotychczas.

Spójrzcie na mały wycinek szablonów poniżej - dotychczas zwykle decydowałam się na klasyczną, gładką okładkę, bo te gotowe wydawały mi się jakieś tandetne.
Te są tak ładne, że trudno się zdecydować, który wybrać :)Nawet okładki można samodzielnie aranżować. 
Pamiętajcie tylko koniecznie, żeby podczas projektowania włączyć "tryb ekspert" u góry strony:


Jedna z babć już dziś dostała swoją fotoskiążkę i była zachwycona, drudzy dziadkowie dostaną ją za kilka dni - jestem pewna, że i im się spodoba.

Jak podobają wam się takie prezenty?

Z okazji dzisiejszego święta - wszystkiego najlepszego wszystkim Babciom i Dziadkom :)


Jeśli chcecie sprawić sobie lub komuś bliskiemu taki piękny prezent - mam dla was rabacik :)

Pod tym linkiem - KLIK - dostaniecie kod rabatowy, obniżający kwotę waszego zamówienia o 39%

Zamówienie fotoksiążki - Printu.pl

3 komentarze:

  1. My zrobiliśmy laurki z odciskiem stópki - można je zobaczyć na moim blogu. Też jestem zdania, że takie własnoręcznie robione laurki i prezenty są bardziej wartościowe niż najdroższe prezenty kupione. Dzieci w końcu rosną i się zmieniają a taka laurka z odciskiem stópki będzie fajną przypominajką

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym roku też zamówiliśmy fotoksiążki, Dziadkowie szczęśliwi, więc prezent jak najbardziej trafiony!

    OdpowiedzUsuń
  3. Rok temu swoim dziadkom podarowałam fotokalendarz z ich zdjęciami i wnucząt :) Bardzo się cieszyli! Fotokalendarz czy fotoksiążka to zawsze fajny, kreatywny pomysł, żeby podarować komuś wspomnienia :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger