1/16/2015

Maluszkowe Inspiracje

Lubię kupować przez internet. Dzięki temu zaoszczędzam sporo czasu i pieniędzy. 
Niestety ma to też swoje słabsze strony - nie mogąc dokładnie obejrzeć kupowanego przedmiotu i opierając się jedynie na zdjęciach producenta, można krótko mówiąc kupić bubel...
Znacie to? Mnie także się to zdarzyło :)
Po którymś takim razie postanowiłam właśnie założyć bloga, który być może pomoże komuś w podjęciu decyzji dzięki szczegółowemu opisowi i dokładnym zdjęciom.
Przyznam szczerze, że zakładając go nie przyszło mi nawet do głowy, że tak bardzo się rozwinie i zyska tak pokaźne grono czytelników :)


Nie minęły jeszcze 2 lata odkąd istniejemy, a na blogu mamy już prawie 500 wpisów
To właśnie WY kochani, nasi czytelnicy, dodajecie mi energii do jego prowadzenia, co nie zawsze łatwo połączyć z dwójką dzieci, pracą zawodową i prowadzeniem domu.
Dziękuję wam za wasze przemiłe maile i komentarze (każdy z nich jest dla nas niezwykle ważny!), które niejednokrotnie zainspirowały mnie do nowych poszukiwań i pomysłów. 
Dziękuję za to, że jesteście!
Piszcie do nas, kiedy tylko przyjdzie wam na to ochota :)


W nowym roku postanowiłam sprawić naszym Maluszkowym Inspiracjom własny komplet wizytówek :)
Ich zamówienie było tak proste i szybkie, że sama się sobie dziwię, że wcześniej nie wpadłam na to, żeby znaleźć dla nas jakąś ciekawą ofertę na wizytówki online.
Kilka kliknięć i zamówienie gotowe. 
Na szczęście nie musiałam niczego projektować w programach graficznych, tylko skorzystałam z gotowych wzorów wizytówek - a było z czego wybierać.
Ciekawe, czy i wam ten projekt przypadnie do gustu :)

Mam nadzieję, że w nowym roku nie zabraknie nam pomysłów na nowe wpisy (na razie się na to nie zanosi, bo w zapasie wciąż czeka cała masa różności :)) i nadal będziemy mogli was inspirować :)
A kto wie, może za rok zaszaleję i obdaruję bloga pakietem wizytówek laminowanych? :)


Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie odnośnie tego, co chcielibyście u nas zobaczyć, czego wam brakuje lub po prostu chcielibyście podzielić się z nami opinią o Maluszkowych - napiszcie :) maluszkowe.inspiracje@gmail.com2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger