3/15/2017

Komiksowa porcja inspiracji

Na komiksy zawsze znajdę miejsce na naszych półkach - choćby nie wiem jak były przepełnione. Nie dość, że cienkie zeszyty zajmują niewiele miejsca, to lektura komiksu dostarcza emocji jedynych w swoim rodzaju. Zabawne, często trzymające w napięciu dialogi, świetnie nakreślone kadry, które możemy śledzić krok po kroku... Dodatkowo komiksy mają sporą wartość kolekcjonerską.


"Latający Smerf" to kolejna historyjka z kultowej serii, której towarzyszą jeszcze 4 inne tytuły. Kto z nas nie był pod urokiem tych małych, sprytnych i zabawnych stworków?
W pierwszej opowieści przeczytamy o spełnieniu marzeń o lataniu, kolejna to przestroga przed jedzeniem niewiadomego pochodzenia, "Smerf w masce"będzie rzucał tartami w mieszkańców wioski, a na koniec poznamy "Szczeniaka u Smerfów" i "Żarty Zgrywusa".
"Sisters. Zakochana sister" to już 6. tom przezabawnej serii o dwóch siostrach. Tym razem starsza z nich ma chłopaka, a co za tym idzie sporo mniej czasu dla młodszej - co zrobić, żeby odzyskać siostrę dla siebie?
"Lucky Luke" to dla mnie absolutny król komiksów. Nieodłącznie kojarzy mi się z dzieciństwem, kiedy podczytywałam komiksy starszego brata. Do naszej kolekcji dołączyly właśnie dwa kolejne tytuły - "Fingers" o stmpatycznym, ale kłopotliwym magiku i "Jesse James" o następcach Robin Hooda i jego kompanii. Oba przezabawne i potrafiące znakomicie umilić wieczór.


Komiksom mówimy zdecydowane tak i powoli kompletujemy naszą komiksową bibliotekę. Na pewno posłuży nam przez długi czas, bo komiksy się nie starzeją :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger