3/20/2017

Nowa seria kartonowych książeczek dla maluszków

Jeszcze nie dzieliłam się z wami tą wiadomością, ale oczekujemy dzidziusia, który przyjdzie na świat latem :) Dlatego też ponownie mam okazję sięgać po zabawki i książeczki przeznaczone dla najmłodszych dzieciaczków - tak właśnie jak seria kartonówek, które dziś chcę wam pokazać.
Pamiętacie wpis, w którym prezentowałam nową serię drewnianych zabawek Fisher Price - KLIK?
Ci kolorowi bohaterowie zdążyli już zdobyć sympatię moich pociech - teraz pojawili się również w książeczkach.

co czytać z roczniakiem, co czytać z dwulatkiem, książeczki edukacyjne dla maluchów


Książeczki są niewielkiego formatu i są idealne do uchwycenia przez malutką rączkę. Na okładce jest informacja, że warto czytać już rocznym szkrabom, ale ja od zawsze wspieram ideę czytania dzieciaczkom od urodzenia i oswajania ich z książeczkami. Początkowo będą zainteresowane jedynie obrazkami, ale w ten sposób zaszczepimy w nich miłość do książek i żadne telewizyjne bajki tego nie zmienią :)
W serii kartonówek z bohaterami Fisher Price wydawnictwa Olesiejuk znajdziecie 4 tytuły - Kolory, Liczby, Kształty i Dźwięki.
Najlepiej będzie gdy zobaczycie sobie, jak prezentują się w środku - prosta treść w połączeniu z niezwykle kolorowymi ilustracjami. 
Każda książeczka to 6 kartonowych kartek, mają zaokrąglone rogi, więc są całkowicie bezpieczne dla dzieci.
Bardzo fajnie wspierają umiejętności maluszków w zakresie liczenia, rozpoznawania kolorów i kształtów oraz naśladowania pierwszych dźwięków
Jak wam się podobają?
Każda z książeczek kosztuje około 10 zł. 


Poznaliście już inne książki dla roczniaka?

3 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger