Pamiętacie jedno z moich tegorocznych książkowych odkryć "O rety! Przyroda"?
Ta genialna książka autorstwa Tomasza Samojlika to zdecydowanie jesna z naszych ulubionych pozycji wydawniczych.
Niedawno ukazała się jego kolejna książka, tym razem poświęcona kosmosowi.
Jeśli tak, jak my złapaliście "samojlikowego" bakcyla, to z pewnością wam się spodoba :)