3/17/2013

Ruch to zdrowie

Nie jesteśmy zwolennikami ciągłego siedzenia z dzieckiem w domu, dlatego też jak najczęściej staramy się organizować córeczce jakieś aktywności poza nim.
Dziś wybraliśmy się z Helenką do The Little Gym.
Wprawdzie okazało się, że na dzisiejszych zajęciach dla grupy Ptaszków byliśmy jedynymi uczestnikami, lecz mimo to zabawy bardzo przypadły córeczce do gustu.


Atmosfera w centrum jest niezwykle przyjazna i sympatyczna. Sala do ćwiczeń oferuje Maluszkom wiele różnych atrakcji, a dodatkowo na zajęciach instruktorzy korzystają z różnych akcesoriów - pałeczki, dzwoneczki, bańki mydlane, nagrania. Bawiąc się i ćwicząc Maluszki nabywają nowe umiejętności ruchowe, mają kontakt z językiem angielskim, a nawet poznają alfabet :-).
Oczywiście każda grupa wiekowa ma inne aktywności, my mieliśmy okazję poznać dziś nieco bliżej "Ptaszki". Myślę, że starszym dzieciaczkom może to sprawiać jeszcze większą frajdę. Tutaj można zapoznać się ze szczegółami. 
Jedynym minusem zajęć w The Little Gym może być cena - koszt jednorazowych zajęć to 60 zł/45 min. (przy zakupie 10 wejściówek), abonament semestralny (18 zajęć) kosztuje 1080 zł.
W związku z tym każdy musi sam rozważyć, czy warto.

2 komentarze:

  1. masakra ta cena jest na pewno o wiele przesadzona !! Taką kase wolę dzieciom na konto i na studia zostawiać, lub wpłacić na fundacje, rehabilitacje dla dzieciaków, naprawdę jest tyle zabaw które można wymyślić w domu, z rówieśnikami, samemu jak i z rodzeństwem. Nie trzebazaraz szaleć i tyle kasy wyrzucać po to żeby sobie ktoś kto miał - nieco ciekawy - pomysł - zarobił.. Takie jest moje zdanie :) Ale jeśli was na to stać to proszę bardzo.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Uważam podobnie jak ty, że cena jest zdecydowanie zbyt wysoka. Na zajęciach próbnych było miło, ale na tym poprzestaniemy :-)

      Usuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger