9/04/2015

Targi Kid’s Biz Fair 2015 za nami :)

Jakiś czas temu pisałam wam, że nasz blog objął medialnym patronatem targi artykułów dziecięcych Kid's Biz Fair. Targi odbyły się 26-27.08 w Warszawie i zgromadziły ponad 100 wystawców.
Mimo najszczerszych chęci nie udało nam się jednak dotrzeć do warszawskiego Centrum EXPO XXI i uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu dla branży dziecięcej, ale na podstawie informacji i zdjęć od organizatorów przygotowałam krótką relację z ich przebiegu.Oprócz polskich wystawców można było spotkać także producentów z Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Chin.
Oferty niektórych wystawców były wszystkim doskonale znane, ale pojawiło się też wiele nowości, np. nowa edycja gry rodzinnej "Pytaki" (o której kiedyś wam pisałam - KLIK).Równolegle do części wystawienniczej odbywała się część konferencyjna i szkolenia sprzedażowe.Targom towarzyszyła gala przyznania nagród Kid's Biz Awards
Produkty, które wzięły w niej udział były w większości ciekawe, choć gdyby decyzja zależała ode mnie, w kilku przypadkach rozdzieliłabym nagrody zupełnie inaczej :)
Moim zdecydowanym faworytem wśród zabawek, które wzięły udział w gali są klocki Joinks - masa możliwości, niezliczone ilości konstrukcji i zastosowań, rozwój wyobraźni przestrzennej, fantastyczna zabawa dla małych architektów (i to od lat 3!). 


Niezmiennie podobają mi się też króliczki Alilo 

i przyssawki w wersji mini :)


Każdemu z tych produktów chętnie przyjrzałabym się bliżej :)

Więcej zdjęć tu - KLIK

A co wam wpadło w oko spośród targowych nowości? Lubicie takie wydarzenia?


*Dziękuję organizatorom targów za udostępnienie zdjęć i materiałów prasowych na potrzeby artykułu.

1 komentarz:

  1. My byliśmy, ale nie mieliśmy czasu na stworzenie relacji. Natomiast nasze zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w specjalnej galerii na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.947389998655407.1073741833.170395489688199&type=1&l=905fcef8ac
    Pozdrawiamy
    Włóczykije

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger