12/11/2015

Stylowo zimą - Wola

Wprawdzie temperatura utrzymuje się jeszcze w okolicy zera i nie nękają nas mrozy, ale już najwyższa pora przestawić się na zimową aurę.
U nas zimą najlepiej sprawdzają się rajstopy - córki nie lubią spodni, więc zawsze jesienią muszę zaopatrzyć je w pokaźny "pakiet rajstopowy". W sumie i dla mnie to wygodniejsze - w zależności od temperatury - cieńsze lub grubsze rajstopy, ciepła sukienka i kozaczki, a przy większych mrozach dodatkowo getry lub ocieplacze na nóżki. Dziewczynki wyglądają uroczo, jest im wygodnie i cieplutko.
W tym roku przyjrzałam się ofercie polskiego producenta rajstop - Wola i muszę przyznać, że kilka wzorów naprawdę przypadło mi do gustu. Zapraszam na mały przegląd :)Na początek wzory dla dziewczynek w wieku 2-6 lat. Świetnie uzupełnią zimową i świąteczną stylizację, nie zakłócając jej (jak to niestety często w przypadku rajstop z infantylnymi wzorami bywa).
Na żywo wyglądają jeszcze lepiej - nie obciskają nóżek, bardzo dobrze leżą, nie mechacą się, mają dobrze wyprofilowane miejsce na paluszki i piętę oraz klin, dzięki temu są wygodne w noszeniu.
Mój absolutny faworyt to wzór stylizowany na skandynawski (dostępny w 3 różnych kolorach).
Cała oferta dla tej grupy wiekowej tu - KLIK.


Raczkujące maluchy to najlepsi testerzy dla jakości rajstop. Jeśli potrafią przetrwać taką eksploatację, to są naprawdę wytrzymałe - a te potrafią :)
Tu też znalazłam sporo ładnych wzorów - nie pstrokate, a jednocześnie bardzo subtelne i dziewczęce. Będą pasować do wielu zimowych stylizacji.
Całą linię babies (dziewczynki 0-2 lat) znajdziecie tu - KLIK.


Rajstopy towarzyszą zimą nie tylko dziewczynkom - tak, jak wspomniałam są bardzo wygodne i ciepłe, więc często noszą je też chłopcy - oczywiście w wersji chłopięcej :)
Tu też można znaleźć ciekawe wzory, w których maluchy fajnie będą się prezentować.
Linia chłopięca - KLIK.


Jakość bez zarzutu, ładne wzornictwo, a do tego polski producent - naprawdę z czystym sumieniem polecam :)

Używaliście kiedyś produktów tej marki?

Wszystkie produkty Wola znajdziecie tu - KLIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger