1/28/2019

3 przedmioty, które ułatwią życie Tobie i Twojemu maleństwu - informacja prasowa

Gdy na świecie pojawia się maleństwo, wpadamy w szał zakupów – w końcu chcemy dać
mu wszystko to, czego potrzebuje. Warto jednak zainwestować w mniej przedmiotów, ale takich, które są wysokiej jakości, posłużą na długo, a także zapewnią bezpieczeństwo i komfort, przy okazji odciążając rodziców. Wystarczy skompletować odpowiednią wyprawkę.Od pierwszych chwil życia dziecka dajemy z siebie jak najwięcej, by zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje, a mały człowiek staje się centrum naszego życia. Każdy rodzic pragnie otoczyć dziecko bezgraniczną miłością, jednocześnie marząc o tym, by mieć choć odrobinę czasu dla siebie. Jak zorganizować sobie chwilę przerwy, mając pewność, że maluszek znajduje się w „dobrych rękach”? Wystarczy zaopatrzyć się kilka przedmiotów.

Gimnastyka dla najmłodszych

Dla dzieci, które są bardzo aktywne i kochają ruch, idealnym pomysłem na zajęcie ich uwagi będzie mata edukacyjna. Oprócz chwili dla rodzica, daje ona maluchowi przestrzeń do aktywnej, rozwijającej i bezpiecznej zabawy. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę na fakt, czy elementy maty można uprać, oraz jak wiele „atrakcji” może ona dziecku zapewnić. Misiowa mata z dźwiękami to miejsce idealne do relaksu czy zabawy. Jest miękka i wygodna, ozdobiona słodkimi misiowymi motywami. Posiada kolorowy łuk z 5 wiszącymi zabawkami do uderzania, dzwonienia i gryzienia, po które dziecko może sięgać. A podczas zabawy na brzuszku maluch wzmocni swoje mięśnie szyi i tułowia! Dodatkowym atutem jest przenośna muzyczna chmurka, którą można wypiąć z maty, zabierając wesołe melodie wszędzie tam, dokąd wybierzesz się ze swoim maluchem.
Wielkie wydarzenie – pierwsze wspólne wyjście

Pierwszy spacer lub wizyta u rodziny to niemałe wyzwanie zarówno dla maluszka, jak i jego rodziców. Nowe otoczenie dla dziecka może być stresującą sytuacją – nawet jeżeli jest to park koło naszego domu. Nowe dźwięki i obrazy mogą sprawić, że niemowlę będą czuć się nieswojo. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą przedmiotów, które dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i przypomną dobrze znany dom. Dźwięki i melodie Żyrafki Przenośnego Uspokajacza, które koiły niepokój maluszka i ułatwiały mu zasypianie w domowym zaciszu, sprawią, że szkrab łatwiej się uspokoi, czy uda na drzemkę, w zupełnie nowym, obcym otoczeniu. Zabawkę z łatwością można przypiąć do wózka, zabierać ze sobą na kocyk do parku czy postawić na stoliku, będąc u kogoś z wizytą. 
Cała magia w wielofunkcyjności

Ostatnim, ale jednocześnie jednym z absolutnie najwspanialszych „ułatwiaczy” życia młodego rodzica jest leżaczek. Dzięki niemu zawsze możemy odłożyć maluszka w bezpieczne i przytulne miejsce, a samemu przyrządzić sobie śniadanie czy przygotować pyszną kawę i nawet wypić ją jeszcze ciepłą! Leżaczek musi mieć odpowiednią konstrukcję oraz posiadać pasy bezpieczeństwa. Należy też zwrócić uwagę, do jakiej wagi naszego maleństwa leżaczek będzie nam służył, i wybrać taki, który starczy na dłużej. Fotelik-bujaczek „Od niemowlaka do przedszkolaka” to produkt, który „rośnie” wraz z dzieckiem i może towarzyszyć naszym pociechom już od pierwszych dni życia aż do wieku przedszkolnego. Łączy w sobie funkcje fotelika i bujaczka, dzięki czemu jest szczególnie pomocny. Jeśli chcemy, by malec zasnął w leżaczku, możemy włączyć funkcję pomocnych w zasypianiu wibracji, które ukoją nerwy szkraba i zapewnią mu spokojny sen podczas drzemki. Jeśli zaś bardziej zależy nam, by zająć dziecko zabawą, wystarczy założyć odczepiany pałąk z dwiema aktywizującymi zawieszkami, które zachęcają dzieci do wyciągania ku nim rączek. Kompletując wyprawkę dla niemowlaka, pamiętajmy, że to my sami jesteśmy tym, czego ten mały człowieczek potrzebuje najbardziej w pierwszych etapach życia. Dlatego przy wyborze postawmy na te produkty, które będą służyły nam długo, a jednocześnie przyczynią się do poprawy komfortu życia nie tylko maluszka, ale również naszego. W końcu szczęśliwi rodzice to również szczęśliwe dziecko!

Informacja prasowa marki Fisher Price

1 komentarz:

  1. Ciekawe, co mojemu maluchowi się spodoba. Koniecznie muszę zerknąć i posprawdzać wszystkie propozycje w sklepach. Mam nadzieję, że coś fajnego znajdę z pomocą Twojego bloga.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger