11/15/2019

Pomysły na świąteczne prezenty dla babci i dziadka


Boże Narodzenie to jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt w ciągu roku. To także niekiedy jedyna okazja, aby spotkać się jednocześnie z całą rodziną, podzielić się najlepszymi życzeniami i obdarować najbliższych prezentami prosto z serca - to dzięki nim wyrażamy więcej, niż jesteśmy w stanie powiedzieć. Z najlepszym przyjęciem spotykają się zazwyczaj upominki spersonalizowane. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na produkty ozdobione własnym zdjęciem lub nadrukiem. Jakie fotoprodukty najbardziej przypadną do gustu osobom starszym, czyli ukochanym dziadkom?

Wspomnienia zamknięte w pięknej fotoksiążce

Wyfruwając z gniazda  zakładając własną rodzinę z czasem coraz rzadziej oglądamy się za siebie. Przez większość czasu babcie i dziadkowie oglądają zatem twarze swoich dzieci i wnucząt jedynie na pamiątkowych fotografiach. Dzięki takim produktom jak CEWE Fotoksiążka możemy sprawić, że przeglądanie zdjęć nabierze zupełnie nowego wymiaru. To naprawdę  proste - wystarczy, że wgramy wybrane fotografie i nadamy książce dokładnie taki wygląd, jaki sobie wymarzyliśmy. Wybór parametrów jest naprawdę duży, a proces konfiguracji łatwy i intuicyjny. Można wybrać jeden z kilku rozmiarów - od dużych książek z efektem panoramy, po kieszonkowe wersje mini. Projektowanie takiego prezentu to mnóstwo kreatywnej zabawy, której kierunek wybiera wyłącznie jej twórca. Możemy postawić na zabawne zdjęcia naszych maluchów, aby wywołać uśmiech na twarzy dziadków lub pozwolić swojej książce opowiadać historię ich życia, która wzrusza do łez. Życie opowiedziane poprzez fotografie może zyskać przepiękną oprawę, którą teraz można uszlachetnić nawet złotem lub srebrem.

Funkcjonalny fotokalendarz na nowy rok

Prezenty świąteczne to często również prezenty na rozpoczynający się hucznie Nowy Rok. Jeśli szukamy upominku, który będzie nie tylko pamiątką, ale także funkcjonalną ozdobą, dobrym pomysłem będzie fotokalendarz, który zachwyca estetyką i daje swojemu właścicielowi wiele radości. Można wybrać jeden z wielu formatów od kalendarzy biurkowych po ścienne - idealne do domu lub do miejsca pracy. Obdarowani dziadkowie nie będą mogli doczekać się kolejnego miesiąca, aby przewrócić kartkę i przekonać się, jakie zdjęcie ich ukochanych wnucząt kryje się pod kolejną datą. Doskonałym pomysłem jest zaprojektowanie fotokalendarza w oparciu o chronologicznie uporządkowane wspomnienia. W taki sposób przeglądając jego strony, można z łatwością przypomnieć sobie, co robiliśmy rok temu dokładnie o tej samej porze. Gotowy fotokalendarz to produkt jedyny w swoim rodzaju - spersonalizowany, a do tego funkcjonalny i cenny jako osobista pamiątka, którą dziadkowie z pewnością chętnie pochwalą się wszystkim swoim przyjaciołom. 

Sprawdzony prezent na każdą okazję - praktyczny fotokubek

Dedykowane kubki to na tyle uniwersalny i sprawdzony prezent, że wiele babć i dziadków może pochwalić się całą ich kolekcją. Fotokubek jest jednak produktem unikatowym, ozdobionym własnym, starannie dobranym zdjęciem, najlepiej adekwatnym do okazji. Może to być pamiątkowa fotografia maluchów z ubiegłych świąt lub aktualne zrobione, spontaniczne zdjęcie w uroczej czapce Mikołaja - wystarczy, że będzie dawało jasny przekaz i emanowało ciepłymi uczuciami. W okresie świątecznym nie zaszkodzi także odrobina magii. Można odnaleźć ją w kubkach, które w niezwykły sposób odsłaniają ukrytą fotografię - po zalaniu ich wnętrza gorącą wodą. Ta sztuczka z pewnością zrobi wrażenie nie tylko na dziadkach, ale i na samych wnukach. Możemy wybrać kubek odpowiedniego rozmiaru i kształtu, dobrany pod kątem ulubionego napoju babci i dziadka, aby pokazać im, że o nich dbamy, pamiętamy i bardzo ich kochamy. 
Personalizowane prezenty to najlepszy sposób, aby wyrazić uczucia, których nie potrafimy ubrać w słowa. Dobrej jakości nadruki fotografii prezentują się na nich jak żywe i przenoszą nas w świat wspomnień, w którym dziadkowie spędzają często bardzo dużo czasu. Możemy się do nich przyłączyć się i spędzić święta razem, przeglądając samodzielnie zaprojektowane strony fotoksiążki. Pięknie oprawione zdjęcia dzieci i wnucząt to jedne z najcenniejszych prezentów, jakie możemy im podarować. 

2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger