11/30/2022

Atrakcje dla dzieci w Krakowie: GOkidz! i GOJump! - czy warto przyjść tu z dziećmi?

Jesień i zima nie obfitują tak bardzo w atrakcje dla dzieciaków, jak okres letni. Na szczęście są miejsca takie, jak to, w którym dzieci mogą wyszaleć się do woli, a rodzice - trochę odpocząć przy dobrej kawie :) Niedawno odwiedziliśmy dwa kryte parki rozrywki - GOKidz! i GOJump w Krakowie i nie omieszkam podzielić się z wami naszymi wrażeniami.


Park Rozrywki GOkidz!

ul. Rzemieślnicza 20G, Kraków


Ogromna przestrzeń, obejmująca aż 2000 m2, na której dzieci bawią się i jednocześnie ćwiczą różne aktywności fizyczne. Wspinaczka, tory przeszkód, skoki z różnych wysokości, zjeżdżalnie - wszystko to można znaleźć w tym jednym miejscu. 

Cała zabawa opiera się na ciekawym scenariuszu - dzieci jako kosmiczni adepci mają wypełnić wyjątkową misję - uratować ziemię przed złymi robotami. W tym celu czeka na nich specjalny trening, aby zdążyli zdobyć niezbędne umiejętności. Muszę potrafić się wspinać, pokonywać labirynty, pokonać strach przed podstępnymi zjeżdżalniami - niczym prawdziwi wojownicy ninja.

Każdy kosmiczny adept wchodząc do gry otrzymuje swój unikalny profil treningowy, który dokumentuje ich dokonania. To tu gromadzą wszystkie certyfikaty i poziomy zdobyte podczas nauki. Im więcej ćwiczeń wykonają, tym więcej zdobywają punktów, które następnie mogą wymienić na nagrody - dodatkowe zabawowe atrakcje.

Czy jest tłoczno? Byliśmy tu w weekend i dzięki dużej przestrzeni duża ilość uczestników zgrabnie się rozkłada na wszystkie atrakcje. Dzieci nie czekały w kolejkach, ruch był płynny, a zabawa naprawdę udana.

Co najbardziej nam się podobało jako rodzicom?
Na pewno różnorodność atrakcji i strefy o różnym poziomie trudności. To znakomite miejsce, żeby przezwyciężać swoje lęki i przełamywać strach przed niektórymi aktywnościami. Szczególnie wysoka wspinaczka, z której następnie się zjeżdża oraz skoki na wielką poduchę wydały nam się ciekawą próbą charakteru :) 
I nie mogę nie wspomnieć o bezpieczeństwie. Sprzęty są świetnej jakości, z odpowiednimi zabezpieczeniami, nie mają żadnych uszkodzeń, są bardzo zadbane. 
Żeby uzupełnić siły nasi młodzi wojownicy mogą posilić się pyszną pizzą :) Naprawdę polecam!
To świetne miejsce na zorganizowanie dziecku urodzin - byliśmy na takiej imprezie i dzieci świetnie się bawiły. Rodzice mogą albo poczekać pijąc kawę w bufecie albo przyjechać po swoje pociechy po imprezie. Zabawa odbywa się pod opieką animatora, który sprytnie ogarnia całą urodzinową gromadkę. Szczegóły urodzinowych pakietów znajdziecie na stronie - GOkidz!Park trampolin GOJump! 

ul. Rzemieślnicza 20G, Kraków


GOJump! to największe parki trampolin w Małopolsce. Na młodych miłośników skakania czekają tu trampoliny, basen z gąbkami, kosze do koszykówki, strefa zbijaka, a także zorganizowane zajęcia: W-F dla szkół, fitness, akrobatyka i treningi pod okiem specjalistów.

W parku poza przeróżnymi typami trampolin, na których można wykonywać liczne akrobacje jest ogromny gąbkowy basen, nad którym dzieci i dorośli toczą pojedynki zręcznościowe na równoważni. To jednak nie koniec atrakcji. Największą popularnością cieszą się niezwykłe pontonowe zjeżdżalnie i dmuchana poducha z wieżą do skoków.

To również doskonałe miejsce do organizacji urodzin - odbywają się z animatorem i są dostępne w różnych pakietach. Tu znajdziecie szczegóły - GOJump!Macie jakieś inne polecenia krytych atrakcji na mapie Krakowa?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger