12/10/2014

Kalendarz pełen wspomnień

Jeszcze bardziej niż dostawać prezenty lubię je robić.
Najlepiej takie, które będą miały dla obdarowanego szczególną wartość.
Co roku dajemy dziadkom naszych córeczek różne foto-prezenty - pamiątkowe zdjęcia, fotoksiążki - w tym roku postawiliśmy na fotokalendarze ze zdjęciami obu księżniczek. Mam nadzieję, że im się spodobają. 
Taki kalendarz to piękny pomysł na upamiętnienie najważniejszych dla nas chwil, które będą nam towarzyszyć przez cały najbliższy rok :)Stworzenie spersonalizowanego fotokalendarza jest bardzo proste - zajęło mi dosłownie kilka minut, od początku do finalizacji zamówienia. Nie musiałam ściągać żadnego oprogramowania, wszystko odbywa się online, a cały edytor jest bardzo intuicyjny.
Najtrudniejsze z tego wszystkiego jest wybranie zdjęć, jakie chcemy umieścić w kalendarzu :)
Projektowanie zaczynamy od wybrania szablonu spośród kilkunastu dostępnych opcji. 
Ja wybrałam wersję pluszakową, "w dawnym stylu" i elegancką czerń. Szczerze mówiąc trudno mi się zdecydować, która z nich jest najładniejsza - wszystko zależy od naszego gustu i potrzeb :)
Następnie ładujemy zdjęcia i umieszczamy je na kolejnych kartach.
Mamy też możliwość zmiany tła, dodania różnych ramek czy clipartów.
W takim kalendarzu możemy też zaznaczyć szczególnie ważne dla nas daty, a tym samym uczynić go jeszcze bardziej "naszym".
Jeśli macie ochotę bardziej poszaleć z fotogadżetami, to można zamówić foto-puzzle, kubki, maskotki czy nawet etui na smartfona :)
Takie spersonalizowane upominki mogą być naprawdę wyjątkowym prezentem i sprawić obdarowanemu ogromną radość.Wszystkie fotogadżety znajdziecie na empikfoto.pl w fajnych, świątecznych cenach i z darmową dostawą do salonów Empik.

7 komentarzy:

 1. My co roku robimy takie kalendarze dla całej rodziny. To najlepszy prezent na Święta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Parę lat wstecz robiłam już taki prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja planuję taki kalendarz ze zdjęciami wnuczki na dzień babci i dziadka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, o fotopuzzlach to jeszcze nie słyszałam :) Świetnie pomysły na prezenty! Na pewno dziadkowie będą szczęśliwi :)

  W wolnej chwili zapraszam do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Babcie i dziadek naszych dziewczynek co roku już czekają na swoje kalendarze na Dzień Babci i Dziadka :) To na prawdę fajny prezent!

  OdpowiedzUsuń
 6. My w tym roku już po raz drugi obdarujemy nabliższych fotokalendarzami :) Rok temu córeczka miała dopiero 2 miesiące, więc cały rok dziadkowie patrzyli na maleńką Zuzinkę, ale w tym roku planujemy na każdy miesiąc użyć zdjęcia dokładnie sprzed roku. Przy rocznym dziecku będzie super porównanie bo i różnice ogromne. :) Dziadkowie na pewno będą wzruszeni :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger