3/02/2016

Kreatywna przytulanka od Tactic

Chyba niewiele dziewczynek pozostało obojętnych na urok tej bajki. Przyznam szczerze, że sama z przyjemnością ją obejrzałam, choć daleko mi do bycia fanem disnejowskich superprodukcji.
Mamy tu motyw siostrzanej miłości, który z pewnością dobrze wpływa na zacieśnienie rodzinnych więzów, więc tym bardziej mi pasuje :)
Jeśli nasze pociechy mają swoich ulubionych bajkowych bohaterów, warto to wykorzystać podsuwając im ciekawe zajęcia i zabawki z ich motywem. Od kolorowanek z Krainą Lodu aż roi się w sieci, mam nawet trochę przesyt, ale na taką projekcję chętnie zabrałabym moją księżniczkę (klik).
Niedawno rzuciła mi się w oczy kreatywna poduszka z bohaterami tego filmu, którą można dowolnie ozdabiać a potem wrzucić do pralki i zacząć zabawę od nowa.


Nasza "Elsa" jest miękka, tylko w spodniej części ma coś w rodzaju usztywnienia, można ją więc postawić. Taka przytulanka może pełnić funkcję jaśka czy ozdoby w dziecięcym pokoju, a przy okazji pozwala "wyżyć się" artystycznie :)
Oprócz  poduchy (25 cm wysokości) w zestawie są 3 flamastry i błyszczące naklejki do ozdabiania.
Można szaleć do woli, po wypraniu "Elsy" w pralce, po naszych rysunkach nie pozostanie ani śladu.Tylna część bardzo przypomina kolorowankę. Wprawdzie flamastry są tylko w 3 kolorach, ale i tak zapewnią dobrą zabawę. Nasza Elsa lubi błyszczeć więc wykorzystujemy błyskotki, które zostały nam z innych zestawów. Zabawka więc posłuży nam długo, bo możemy ozdabiać ją na nowo, kiedy tylko tego zechcemy - wystarczy wyprać ją w pralce.
Fajna zabawa z ulubioną bohaterką :)
Producentem zestawu Color n' Create jest Tactic - KLIK, występuje też w innych wersjach Color n' Go - KLIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger