4/28/2016

Mniej bałaganu, więcej frajdy - Happy Mat od EZPZ

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam ten produkt, byłam pewna, że został zaprojektowany przez kogoś kto z pewnością ma dzieci. 
I nie myliłam się. Założycielka firmy EZPZ ("easy peasy" - bułka z masłem) jest mamą 3 chłopców i projektuje produkty, które mogą znacznie ułatwić codzienność innym rodzicom. Bo któż zna nasze potrzeby lepiej niż ten, kto ma takie same?


Produkt nie należy do najtańszych, ale rodzice, którzy na co dzień zmagają się z dziecięcą kreatywnością w zakresie rozrzucania, wywracania i wysypywania, na pewno go docenią.
Nie myślcie sobie, że to zwyczajny kawałek silikonu z wyżłobioną w środku miseczką. Ten talerz jest naprawdę solidny i doskonale przylega do powierzchni stołu i jakby się do niego "przysysa", tak, że przesunięcie podstawki raczej maluchowi się nie uda (piszę "raczej" bo jako mama dwójki, wiem, że maluchy potrafią niekiedy robić rzeczy, które bywają sprzeczne z logiką :))

Design talerzyka również nie jest przypadkowy, kojarzy się z uśmiechniętą minką i pozwala na podział posiłków na porcje. Przy okazji dbamy o atrakcyjny wygląd posiłków naszych pociech.


Talerzyk jest dość ciężki, dlatego bezpiecznie spoczywa na powierzchni stołu i pozwala maluchom raczyć się podanymi smakołykami.
To doskonały produkt, żeby zachęcić najmłodszych smakoszy do prób samodzielnego jedzenia.
Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, można go myć w zmywarce, a także podgrzewać w piekarniku, silikon, z którego jest wykonany jest w pełni bezpieczny, antybakteryjny i praktycznie niezniszczalny :) Moja znajoma ma podobną matę od kilku lat i wciąż wygląda jak nowa.

Jeśli podobają się wam rozwiązania takie jak Happy Mat - zerknijcie na profil EZPZ Polska na FB

A matę możecie kupić w Krainie Szkraba

2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger