8/28/2016

Domek dla Barbie - spełnienie marzeń :)

Kiedy byłam małą dziewczynką zabawa lalkami Barbie była jedną z moich ulubionych zabaw. Pamiętam, jak lubiłam wtedy oglądać reklamy przed weekendową wieczorynką - cały blok mattelowych cudowności, które choć były dla mnie nieosiągalne i pozostawały w sferze marzeń, to pozwalały choć przez chwilę nacieszyć nimi oko :)
Dziś, po około ćwierćwieczu spełniłam jedno z moich ówczesnych marzeń - marzenie o domku dla lalek Barbie - wielkim, różowym i z mebelkami!


I choć z zabaw lalkami zdążyłam już wyrosnąć, to i tak lubię przycupnąć obok, gdy moje córki się nimi bawią :) A patrząc na ich radość i zaskakujące scenariusze zabaw wiem, że było warto :)
Teraz nasze wszystkie lale mają gdzie mieszkać, a warunki mieszkaniowe mają naprawdę komfortowe. W tym domku jest nawet winda!
Zamawiając domek wiedziałam, że będzie spory, ale po jego złożeniu i tak zrobił na mnie niesamowite wrażenie - domek ma wysokość 116 cm, jest więc znacznie wyższy od mojej 4-latki, o młodszej nie wspomnę :) 


Domek ma 3 poziomy i taras, wspomnianą windę oraz schody. Jest bardzo kolorowy. W zestawie z domkiem jest łóżko, stół, 2 krzesła, kanapa, ława i wanna. Sofa i wanna są plastikowe, ława drewniana, stoł i krzesła również, jedynie ich nogi są plastikowe.
W końcu też znalazło się odpowiednie miejsce zla naszego zestawu białych mebelków, które pokazywałam wam kiedyś - KLIK.


Naszym zdaniem domek wygląda oszałamiająco i sam w sobie jest już wyróżniającą się ozdobą pokoju dziecięcego. Wszystkie odwiedzające nas dzieciaki nie mogą się od niego oderwać i to wcale nie tylko dziewczynki :)


Mając w pamięci, jak długo sama bawiłam się tego typu lalkami, wiem, że taka zabawka z pewnością posłuży dziecku przez długi czas - jest bardzo solidnie zrobiony i moim zdaniem z powodzeniem mógłby być używany nawet w przedszkolach.Za domkami dla lalek typu Barbie rozglądałam się już od jakiegoś czasu, ale ich cena zwalała z nóg. 
Taniej można było znaleźć domki dla małych laleczek i figurek, ale ceny tych większych rozpoczynały się od 700 zł.
Ten, który dziś pokazuję wam na blogu można znaleźć w sporo niższej cenie, a moim zdaniem jego jakość zupełnie nie odbiega od tych bardzo drogich.
Za różnicę można dokupić świetne drewniane mebelki, jakie podlinkowałam wyżej. Mnie ta zabawka przeniosła do czasów dzieciństwa, zwłaszcza, że w domku zamieszkała nawet moja leciwa Barbie, którą wciąż bawi się moja córka - to ta poniżej, ucinająca sobie pogawędkę z dużo młodszym przyjacielem :)
Fajnie tak spełnić swoje marzenie z dzieciństwa, nawet po ponad 25 latach :)WOODY duży domek dla lalek typu Barbie znajdziecie tu w promocyjnej cenie na Feedo.pl

Baardzo polecam :)

2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger