10/12/2016

Inny znaczy wyjątkowy - Monster High o akceptacji dla odmienności

Jak oswoić potwory, duchy oraz inne stukające i podzwaniające łańcuchami upiorne stworzenia, które żyją pod łóżkami i w szafach naszych pociech? Zmienić je w pozytywnych bohaterów fascynujących przygód! Dzieci nie tylko przestaną się bać, ale zaczną myśleć o straszydłach i zjawach w zupełnie odmienny sposób. W świecie Monster High żaden potwór nie jest postacią grozy, a każda dziwaczna cecha jest akceptowana, gdyż świadczy o naszej wyjątkowości. Bohaterowie, których historię pokochały dzieci na całym świecie, wracają na ekrany w nowym filmie, by budować w najmłodszych fundamenty tolerancji dla różnorodności i przekonać maluchy, że strach ma tylko wielkie oczy, a odmienność oznacza wyjątkowość.Oswajanie potworów i nauka tolerancji

Monster High to nazwa szkoły, do której uczęszczają potomkowie najsławniejszych potworów świata dorosłych, z kina grozy, horrorów i fantastyki. Od wielu lat animowane filmy o przygodach nastoletnich krewnych Draculi, Frankensteina czy mumii zdobywają serca dzieci i przekazują im bardzo ważną lekcję. Marka Monster High nie tylko oswoiła potwory w dziecięcym świecie, ale również niezmiennie realizuje swoją główną misję – edukację najmłodszych w zakresie tolerancji i szacunku dla odmienności, którą obserwują na co dzień wokół siebie.


Poszukiwanie własnego miejsca na ziemi

Jesienią Monster High wraca na ekrany i sklepowe półki w zupełnie nowej odsłonie. Najnowsza pełnometrażowa produkcja „Witamy w Monster High” to animacja nawiązująca do stylu życia dzisiejszych dzieci. Bohaterowie chcą stworzyć swoje miejsce na ziemi, w którym poczują się sobą i zostaną zaakceptowani. To pragnienie daje początek filmowej historii i wielu ekscytującym przygodom. W filmie nie zabrakło dobrego humoru i zabawnych scen, które rozbawią nawet dorosłych widzów.


Wraz z filmem DVD na sklepowe półki trafiły nowe lalki, a wśród nich Śpiewająca Straszygwiazda, filmowa córka duchów, znana piosenkarka o półprzezroczystej skórze oraz długich, fioletowych włosach. To pierwsza lalka Monster High z interaktywną funkcją zabawy, którą uruchamia się za pomocą ukrytego w naszyjniku rubinowego guzika. Gdy czujniki w lalce wykryją ruch, Ari rozpoczyna swój występ, który ma aż cztery odsłony. Można więc wybierać między rozgrzewką, próbą, występem i pokazem świateł. Ten ostatni będzie dużym zaskoczeniem, gdyż uruchomienie go spowoduje rozświetlenie się całej twarzy lalki! Zbliżając i oddalając od niej rękę, dziecko kontroluje światła
i dźwięki, co umożliwia wykreowanie spektakularnego występu. Lalki mają nowe opakowania i odświeżony wizerunek, który nadal utrzymany jest w charakterystycznej dla marki stylistyce. Lalki dostępne w sklepach z zabawkami, cena ok. 120 PLN.

*Wpis na podstawie materiałów prasowych marki Mattel

Oficjalne kanały marki Monster High™:

6 komentarzy:

 1. Rozumiem, że to wpis sponsorowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, jak napisałam powyżej - to publikacja informacji prasowej marki Mattel.
   Lalkę ze zdjęć mamy i bardzo podoba się dziewczynkom.

   Usuń
 2. Fajna ta lalka, świeci jak lampka nocna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze parę lat i ja się będę takimi bawić :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę - słyszałam o tych bajkach i lalkach, ale nie miałam pojęcia, że są aż tak edukacyjne. Rewelacja! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger