12/21/2016

Koniec roku? Pora wywołać wspomnienia - SnapBook

Od dawna już postanowiłam sobie pod koniec każdego roku wywoływać zdjęcia z 12 ostatnich miesięcy. Taki pomysł zrodził mi się, gdy patrzyłam na coraz większe pakiety zdjęć w wersji elektronicznej na telefonie czy komputerze. Powiem wam szczerze, że to doskonałe rozwiązanie - dzięki temu co jakiś czas możemy sięgać po fotoksiążkę z danego roku i wspominać przy ciepłej herbatce, co wtedy wspólnie robiliśmy. W tym roku stało się to jeszcz prostsze, bo zamówienie trwało kilka chwil i już po 3 dniach mogłam cieszyć się moim snapbookiem :) W świetnej cenie i z darmową dostawą :)


Czemu SnapBook?

Bo to najprostszy sposób na wywołanie wspomnień - przygotowanie książeczki trwa kilka minut (wgrywanie zdjęć przez aplikację w telefonie lub z komputera). Okładka Snapbooka jest zawsze niespodzianką, co miesiąc projektowana jest nowa :)
Zasada jest prosta - wybieramy 50 ulubionych zdjęć, wgrywamy je i zamówienie gotowe. 
Do tego dobra cena (szczególnie teraz!) i bezpłatna przesyłka :)
Książeczka ze wspomnieniami jest niewielka, ale dzięki temu możemy ją zabrać wszędzie, podarować najbliższym i sięgać po nią, kiedy tylko zapragniemy -> SNAPBOOK
Jeśli ktoś z was woli większy format - to macie do dyspozycji SnapBook Grande


Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie skusiła się też na inne foto-gadżety. Jakoś tak miło podarować zdjęcia bliskim na święta :)
Urzekły mnie zdjęcia w ramkach - na żywo drewniana rama pomalowana na biało jest jeszcze ładniejsza niż się spodziewałam i kolorowe magnesy ze zdjęciami :)Koniecznie skorzystajcie z promocji na snapbooka - kosztuje 19.99 zl już z przesyłką :) 
Okładka w reniferki jest cudna :)

Zerknijcie do nich na FB i na stronę.

1 komentarz:

  1. No i to jest ekstra pomyśł dawno tu nie byłam a tu prosze no i taki prezęt na dzień babci i dziadka też ekstra

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger