11/08/2017

Zabawa pełna empatii z nowościami od Little People® - informacja prasowa

Na małych miłośników zwierząt czeka fantastyczna niespodzianka. Będą mieli szansę poczuć się jak prawdziwi farmerzy! Czy to możliwe w „miejskiej dżungli”? Teraz już tak! Dzięki Muzycznej Farmie Małego Odkrywcy z serii Little People dzieci nauczą się opieki nad zwierzętami, rozwijając przy tym empatię i rozumienie otaczającego je świata. A przy tym będą świetnie się bawić!
Nakarmić kurczaczki, wyszczotkować konia czy utulić krówkę do snu – to tylko część zadań, których będą mogli się podjąć mali pomocnicy Jeda, właściciela Muzycznej Farmy Małego Odkrywcy (FKD34). Skrywa ona przed szkrabami wiele atrakcji związanych z codzienną opieką nad zwierzątkami. Na każdego z podopiecznych małych farmerów czeka bowiem ich własny boks, który można otwierać, wypuszczając małych przyjaciół, by ich oporządzić, czy zamykać, gdy nadejdzie noc. Podczas zabawy dzieci mogą również zobaczyć, jak wykluwają się kurczaki, lub obracać silos z kukurydzą, by móc nakarmić swoich podopiecznych po wezwaniu ich srebrnym dzwonkiem na obiad. Zabawa odbywa się w rytmie wesołych dźwięków. Dzieci, wciskając czerwony przycisk, uruchamiają melodie i piosenki, które sprawiają, że codzienne prace na farmie wypełnione są radością i uśmiechem. Szkraby usłyszą również wypowiedzi oraz rady Jeda dotyczące pracy na farmie, uczące odpowiedzialności i opieki nad zwierzątkami, np. Noc chyba będzie zimna. Przykryjmy kurki ciepłym kocem. Nauczy je to okazywania troski o innych oraz empatii względem zwierząt.


Mali farmerzy będą mogli wcielić się w nowe role dzięki Pociągowi, Autobusowi lub Samolotowi Małego Odkrywcy w towarzystwie dwojga pasażerów znajdujących się w komplecie z każdą zabawką. Pojazdy, po naciśnięciu przycisku znajdującego się na dachu, wydają realistyczne, charakterystyczne dla siebie dźwięki. Dodatkowo każdy z nich wyposażony jest w światełka migoczące w rytm wesołych melodii. Dzieci, naciskając w czerwonym pociągu siedzenie zajmowane
przez Konduktorkę Kasię, usłyszą wypowiedzi i piosenki nt. przestrzegania zasad podróżowania i szanowania innych pasażerów. Żółty autobus uczy maluchy bycia uprzejmym i miłym dla innych. Z kolei z niebieskim samolotem milusińscy polecą w emocjonującą, odkrywczą podróż uczącą szkraby odpowiedniego zachowania podczas podniebnych podróży. Seria Little People to idealne zabawki edukacyjne, które pomagają małym dzieciom rozwijać umiejętności społeczne, uczą zasad kulturalnego zachowywania się czy opieki nad zwierzętami. Wcielanie się w różnorodne role pobudza dziecięcą wyobraźnię i uczy odpowiedniego zachowania w różnych sytuacjach, w których dzieci znajdują się w codziennym życiu.
„Little People: Mali Odkrywcy” to również animowany serial dla najmłodszych opowiadający o losach i niezwykłych przygodach piątki przedszkolaków. Bohaterowie bajki pokazują dzieciom, że każdy jest inny, ale wszyscy razem tworzą grupę przyjaciół. Prezentują, jak piękny i ciekawy jest świat, odkrywają jego tajemnice, zwyczaje i prawa przyrody, przeżywają przygody i świetnie się przy
tym bawią. Udowadniają też, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Serial można oglądać codziennie na kanale MiniMini+.

Więcej o marce Fisher-Price® można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger