1/03/2018

Dzień Babci i Dziadka - co wyjątkowego możemy podarować dziadkom?

Dla mnie niezmiennie będą to wspomnienia zamknięte w pięknej oprawie. Takie prezenty robimy dziadkom każdego roku i zawsze są strzałem w 10. Z fotoksiążkami jest tak, że nigdy nie są takie same. Każdego roku kompletujemy dla dziadków zdjęcia wnuczek z ostatnich 12 miesięcy, wybieramy ciekawy szablon i projektujemy dla nich wyjątkową książkę pełną wspomnień. 


Niezwykle ważne jest to, żeby taka fotoksiążka była doskonałej jakości, w końcu ma być pięknym prezentem. Dlatego polecam starannie wybrać wykonawcę, żebyśmy potem nie żałowali. 
Ja mam różne doświadczenia w tym zakresie, dlatego lubię wracać do sprawdzonych firm - takich jak Printu.pl. Mam z tą firmą bardzo dobre doświadczenia w dziedzinie klasycznych fotoksiążek. Największy wybór szablonów z ciekawie zaprojektowanymi stronami, różne czcionki, motywy. Przede wszystkim Printu daje nam możliwość dowolnego projektowania wnętrza naszej fotoksiążki. 


Możemy usuwać zdjęcia, przesuwać je, powiększać, zmniejszać, poszerzać, zwężać, obracać, dodawać ramki, teksty, generalnie nie ma żadnych ograniczeń w stworzeniu książki takiej, jaką sobie zaplanowaliśmy. Do tego bardzo dobre wykonanie i ogromna przyjemność rozpakowywania ucieleśnienia naszego projektu, które zawsze wygląda lepiej, niż się spodziewaliśmy :)


Tym razem wybrałam szablony z nieco większą ilością motywów graficznych niż zwykle. I powiem wam, że prezentują się bardzo dobrze. Nic nie jest przesadzone, pastelowe odcienie doskonale komponują się ze zdjęciami, nie tłumiąc ich. Efekt jest przepiękny :)A może i wy mielibyście ochotę stworzyć taki wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger