5/15/2018

Interaktywne lalki dla dzieci - Natalia Collection

Codziennie zasypujecie mnie wiadomościami z pytaniem, co kupić dzieciom w różnym wieku z okazji Dnia Dziecka. Dzisiejszy wpis chcę poświęcić lalkom, bo często o nie pytacie, a na blogu jest niewiele lalkowych wpisów.Interaktywne lalki dla dziewczynek - Natalia Collection


Dziś chcę wam pokazać dwie lalki interaktywne, którymi bawią się moje córki. Jedna z nich to lalka - nauczycielka angielskiego (ale wygląda jak dziewczynka), a druga to lalka chodząca z pieskiem.
Lalki towarzyszą dziewczynkom już ponad miesiąc i zdążyłam na tyle dobrze im się przyjrzeć, że mogę podzielić się z wami naszą opinią.

Natalia - lalka nauczycielka angielskiego


To lalka, którą po raz pierwszy zobaczyłam w reklamie tv. Bardzo ucieszyło mnie to, że na żywo wygląda i prezentuje się dużo lepiej, niż na zdjęciach i filmach. Lalka jest bardzo dobrze wykonana, ma miękki brzuszek, w którym schowany jest moduł mówiący, kończyny i głowa są gumowe, miłe w dotyku.  Ma piękne, szklane, piwne oczy. Na szczególną uwagę zasługują jej włosy. Jest ich bardzo dużo, są gęste i niesamowicie aksamitne w dotyku. Przypominają wręcz piękne, zadbane włosy ludzkie. 
Lalka jest ubrana w kwiecistą sukienkę, bolerko i buciki z materiału w kolorze różowym, nosi też fajne, niebieskie okulary.
Ma bardzo przyjemny dla ucha głos i naprawdę dobrą wymowę w języku angielskim. Uczy mnóstwa różnych fraz, słówek, wypowiada je po angielsku, a następnie po polsku. Są to cyfry, dni tygodnia, pory roku, części ciała, owoce, śpiewa i mówi wierszyki. W zestawie jest też mini książeczka, a właściwie harmonijka z najpopularniejszymi słówkami.
Lalka naprawdę pięknie wygląda i jest bardzo dobrej jakości. Ma 50 cm wzrostu.Natalia - lalka z pieskiem na spacerze


Ta lalka jest raczej dla mniejszych dzieci, ok. 3 lat. Również jest bardzo ładna z wyglądu (obie te lalki mają bardzo ładną twarz). Tu jednak mamy lalkę dość twardą, ponieważ jest to lalka chodząca.
Lalka ma 41 cm wysokości, chodzi, śpiewa piosenkę w języku polskim i wypowiada 6 różnych fraz: "do nogi!", "pójdziemy na spacerek?", chodźmy do parku!", "kocham mojego szczeniaczka", słodziak z ciebie, Maluszku", dobry piesek". Lalka ubrana jest w różową tunikę, legginsy i gumowe buciki. Lalka ma śliczne oczy, mruży powieki, gdy się ją położy. Włosy są miłe w dotyku i póki co się nie plączą.
Obie lalki bardzo spodobały się dziewczynkom. Są bardzo dobrze wykonane, ich włosy się nie niszczą, jak to niestety często ma miejsce w przypadku lalek (bywało, że pod wpływem czesania wychodziły garściami). Funkcje interaktywne działają bez zarzutu. Jeśli miałabym doradzać, który model będzie lepszą inwestycją, wybrałabym lalkę-nauczycielkę. Posłuży dziecku dłużej i przy okazji zabawy może uczyć różnych zwrotów w języku angielskim.

Obie lalki znajdziecie tu - ARTYK,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger