5/30/2018

Zachowujemy wspomnienia - fotoobrazy

Zawsze uwielbialiśmy zdjęcia. Od pewnego czasu równie chętnie sięgamy po alternatywne formy dla tradycyjnych odbitek. Nasze wspomnienia zachowujemy w fotoksiążkach, a najpiękniejsze chwile zdobią nasze ściany w postaci fotoobrazów. Za chwile wakacje, czas wyjazdów i beztroskich chwil spędzonych w rodzinnym gronie, planuję uchwycić tę jedną, wyjątkową chwilę całkowitej radości i właśnie ją przelać na fotoobraz.
Jeśli chodzi o ceny, to takie fotoobrazy stały się już dużo bardziej dostępne dla "statystycznego Kowalskiego". I całe szczęście, bo kiedyś ich ceny były zaporowe.Zamówienie w całości można zrobić online. Najpierw musimy się zarejestrować, potem, po zalogowaniu na swoje konto stworzyć album i dodać do niego ulubione zdjęcia. Następnie wybieramy rodzaj fotoproduktu,  format i właściwe zdjęcie. To właściwie tyle - teraz wystarczy odpowiednio ustawić nasze zdjęcie w ramie, wybrać rodzaj przesyłki (dostawa, ok. 15 zł lub odbiór w punkcie) i opłacić zamówienie. Będzie gotowe już po kilku dniach :)Formaty są różne - kwadratowe, prostokątne, panoramiczne. Obraz jest naciągnięty na solidną drewnianą ramę, a wydruk na płótnie jest w jakości HD. 
Taki obraz prezentuje się rewelacyjnie, a każde spojrzenie na niego wywołuje falę cudownych wspomnień :)
To świetny pomysł na ozdobienie domowego wnętrza - spersonalizowany obraz własnego projektu na pewno będzie prezentował się lepiej niż niejedno dzieło ze sklepu.

Obrazy w bardzo atrakcyjnych cenach można zamówić w Fotoprint

A wy macie jakieś doświadczenia z fotoobrazami?

*zdjęcia ze strony www.fotoprint.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger