10/15/2018

Autka MultiGo - fantastyczna zabawka nie tylko dla chłopców

Odkąd w naszej rodzinie pojawił się synek, coraz częściej goszczą u nas wszelkiego rodzaju pojazdy. I wcale nie oznacza to, że tego rodzaju zabawki nie interesują dziewczynek - wręcz przeciwnie. Moja 4- i 6-latka bawią się nimi równie często, co Iguś. Dziś chcę wam pokazać nasze najnowsze odkrycie w dziedzinie zabawkowych pojazdów - to MultiGo - samochody czeskiej marki z wymiennymi elementami.Pojazdy MultiGO są dość duże i bardzo różnorodne. Wielką ich zaletą jest to, że mają wymienne rozszerzenia - często dostępne w jednym zestawie. 
Ich producentem jest czeska marka EFKO, która dba o wysoką jakość i barwne wzornictwo swoich produktów. Bardzo się cieszę, że te czeskie zabawki są już dostępne u nas. Do wyboru jest spora ilość zestawów, więc dzieci mogą skompletować sporą kolekcję. 
Szybka i sprawna wymiana naczep i innych elementów jest możliwa dzięki systemowi bajonet. Jest to naprawdę dziecinnie łatwe i sprawia dzieciom frajdę.

Kolejną wielką zaletą tych zestawów jest ich ... cena. Nie oszukujmy się, niektóre zabawki dziś są tak drogie, że czasami trudno w to uwierzyć. Te zestawy kosztują mniej niż 30 złotych, co przy tak wysokiej jakości i tylu możliwościom zabawy jest fantastyczną ofertą. Sami zobaczcie: MultiGO.

Miłośnicy większych zestawów również będą usatysfakcjonowani, bo naprawdę bogaty set znajdą w cenie poniżej 90 zł (2 pojazdy z wymiennymi elementami z gadżetami i figurkami).


Pojazdy są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły - ruchome elementy, otwierane drzwi, masywne osie, autka praktycznie niezniszczalne - sprawdzą się zarówno w domu, jak i w plenerze.
Obecność dodatkowych rozszerzeń w zestawie sprawia, że np. śmieciarkę z łatwością zamienimy na wywrotkę i odwrotnie. 

Pisałam już o tym, że autka są prześliczne? Mają tak wyraziste kolory i pięknie lśniące elementy, że sama nie mogę im się oprzeć :).

Widzę dla nich moc zastosowań, a moje pociechy tylko mnie w tym utwierdzają. Pojazdy MultiGO doskonale sprawdziły się w plenerze, przewożąc skarby jesieni :)Autka doskonale sprawdzają się podczas zabaw narracyjnych, czyli zabaw twórczych, w których dziecko naśladuje, odtwarza sytuacje ze swojego otoczenia. Nie musi być to jedynie to, co obserwuje na co dzień, czyli sprawy rodzinne czy prace domowe - inspiracji do zabaw narracyjnych dostarczają również wizyty w różnych miejscach, instytucjach, filmy i literatura.

Zabawy tematyczne u 2- i 3-latka ograniczają się do odtwarzania jednej czynności, np. przygotowywania posiłku. 4 - latki naśladują to, co znają z własnego doświadczenia. U 5-latków zabawa jest wzbogacana o treści zaczerpnięte z opowiadań, obrazów i widowisk, są one też bardziej szczegółowe. W zabawach 6-latków można zaobserwować konkretną fabułę. Ten rodzaj zabawy pozwala dziecku przetworzyć doświadczenia, jakie wywarły na nie duże wrażenie, naśladuje, powtarza to, co zaobserwowało, przeżyło i co jest dla niego interesujące. Tendencja do naśladowania jest jedną z potrzeb rozwojowych. Dzieci nie tylko odtwarzają to, co zaobserwowały, ale dzięki swojej wyobraźni dodatkowo to urozmaicają.

Zabawki świetnie sprawdzają się również podczas zabawy w grupie. Dziewczynki najczęściej wymyślają jakąś akcję w mieście i do zabawy włączają również inne zabawki.Jeśli poszukujecie dobrych zabawek w dobrej cenie, a wasza pociecha lubi zabawę pojazdami, koniecznie poznajcie bliżej autka MultiGO - zestawy znajdziecie tu - GONZO TOYS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger