1/10/2022

Kraina Światła w Inwałdzie - pomysł na rodzinną wycieczkę zimą

 Pewnie wielu z was zna Park Miniatur w Inwałdzie, ale nie każdy wie o tym, że zimą zamienił się on w Krainę Świateł, która daje możliwość odbycia niezwykłej podróży dokoła świata wśród niezwykłych iluminacji. 


Okazuje się, że miejsce, które bardzo dobrze znamy, bo odwiedzamy je co roku, może zmienić się nie do poznania! Każdego dnia po godzinie 14.00 można odwiedzić je w zupełnie nowej odsłonie - jako Kraina Światła. Park otwarty jest do 20.00, więc jest wystarczająco dużo czasu, żeby poznać wszystkie atrakcje. Wystawa jest czynna do 27.02. 
Poza niezwykłymi iluminacjami - nowe konstrukcje z dźwiękiem (opowiadające ciekawostki na temat odwiedzanego kontynentu) i mnóstwem światełek na miniaturach znanych budowli na miejscu czekają też 3 atrakcje, które urozmaicą pobyt w Krainie Światła. Są to kolejka farma, autoscooter i karuzela beczułki. 

Podczas spaceru odwiedzamy różne obszary, oczywiście jest Polska, ale też Azja, Afryka, Australia, Ameryka i Biegun Północny. Bardzo ciekawe miejsce na zimową sesję zdjęciową :).


Pełną informację o wystawie i cennik znajdziecie tu: KLIK.


Tymczasem już myślimy o lecie i wyprawie do tego PARKU ROZRYWKI :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger