8/12/2013

"Na dmuchanym materacu, będę czuł się jak w pałacu"

Tym razem chciałabym przedstawić produkt z nieco innej "beczki", choć niezupełnie innej...Bo wprawdzie nie jest to gadżet typowo dziecięcy, ale zdecydowanie - rodzinny.

Chodzi o materac, a właściwie łóżko z oparciem firmy Bestway
Jego imponujące rozmiary sprawiają, że mogą spać na nim 2 osoby, a nawet 2 osoby z Maluszkiem - my w takiej konfiguracji spokojnie się na nim mieścimy, ba, nawet jest nam wygodnie :-)
Materac otrzymaliśmy do testów od portalu Zabawkowicz.pl, przy okazji ostatniego - wakacyjnego spotkania Klubu Mam Ekspertek i oto nasze spostrzeżenia :-)Materac wykonany jest z wytrzymałego tworzywa - zniósł nasze podskoki, więc musi być wytrzymały :-) Górna część została pokryta przyjemnym welurowym materiałem. 
Wymiary materaca to 215 x 152 x 60 cm. Waży 8 kg.
Cały materac jest w kolorze beżowym, dzięki czemu wygląda bardziej jak komfortowe łóżko, niż materac. Tym bardziej, że posiada wygodne szerokie oparcie - świetnie sprawdziło się u nas podczas czytania czy oglądania telewizji.

Materac prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, dzięki czemu może nawet pełnić przez jakiś czas rolę łóżka.
Bardzo dobrze sprawdzi się także jako zapasowe łóżko dla naszych gości. Podróżujące rodziny również docenią takie rozwiązanie - po spuszczeniu powietrza można spakować go do dołączonej torby i w niej przechowywać. Dzięki odkręcanemu zaworowi można go szybko napompować i spuścić z niego powietrze.
W zestawie znajduje się również łatka naprawcza, na wypadek drobnego uszkodzenia.
Koszt materaca to ok. 200 zł.


Ten materac to bardziej królewskie łoże, chyba właśnie takie miały na myśli Fasolki w swojej piosence ;-)

2 komentarze:

  1. Rewelacja! Bardzo lubię materace. A ten wygląda na bardzo wygodny. Też śpimy na materacach, ale bez takiego zagłówka. Muszę wtedy Maluchowi od ściany poduszki wkładać.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger