6/30/2015

Przegoni strachy i utuli do snu :)

Jakiś czas temu wspominałam wam na blogu, że 3-, 4- latki miewają etap nocnych lęków.
Nie ma się czym martwić, bo to lęk rozwojowy, ale takie nocne strachy mogą skutecznie przeszkodzić w spokojnym śnie i zasypianiu naszych pociech.
W takich chwilach przydadzą się serdeczne ramiona rodzica i niewielkie, tlące się zaledwie źródło światła. Niedawno zostaliśmy poproszeni o przetestowanie lampki SoftPal marki Philips.
Myślałam, że o lampkach dla maluchów wiem już wszystko i każda kolejna będzie taka sama - a tu niespodzianka, bo ta lampka jest miękka! W rodzinie LED-owych lampek SoftPal jest czterech osobników z Disney'owskich kreskówek. Chyba nikogo nie zdziwi, którego wybrała moja 3-latka :)
W sumie mogłam się domyślić, że lampka będzie miękka, w końcu w nazwie ma SOFT, ale jakoś mnie to zaskoczyło :)
Poza tym jest aksamitna w dotyku i z przyjemnością się ją głaszcze i przytula (jest wykonana z mięciutkiego silikonu).


Lampka jest całkowicie bezpieczna nie ma nawet włącznika! Włączamy ją i wyłączamy przez przechylenie o 180 stopni.
Ładujemy ją dzięki dołączonej podstawce i po naładowaniu może świecić do 8h.
Skąd wiadomo, że lampka jest naładowana? Stawiając ją na stacji dokującej wciskamy przycisk (zaświeci się), który automatycznie zgaśnie, gdy lampka będzie naładowana.


Nasza Minnie nie ma żadnych ostrych krawędzi i nie nagrzewa się - nawet gdy świeci długo wciąż pozostaje zimna.
Bardzo podoba mi się to, że lampka gaśnie w wyniku przechylenia. Zostawiając ją zaświeconą w łóżeczku córki mam pewność, że w nocy sama zgaśnie (gdy Helenka się poruszy i lampka się przechyli).

A jeśli i wy macie ochotę wygrać dla swojej pociechy takiego strażnika spokojnego snu, zapraszam was na KONKURS*!
1. Polubcie na FB Philips Polska oraz Maluszkowe Inspiracje

2. Udostępnijcie plakat konkursowy 

3. W komentarzu pod plakatem wklejcie zdjęcie obrazujące waszą pociechę z ulubionym bohaterem z bajek Disney'a (może to być cokolwiek - zabawka, gadżet, przebranie, rysunek itd.)
UWAGA: zdjęcie nie może brać udziału w żadnym innym konkursie.

Bądźcie kreatywni!
Autor najciekawszego naszym zdaniem zdjęcia otrzyma wybraną lampkę Philips SoftPal :)

Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 lipca!

Wyniki pojawią się 6 lipca TU:

Zwycięzcą konkursu jest 
Magdalena Klawikowska
Za oryginalność, kreatywność i zaangażowanie :)"Drogie Maluszkowe Inspiracje moje córeczki ( Maja 1,5 roczku i Lenka 5 lat) są wielkimi fankami MYSZKI MINNIE . Nagroda jest naprwadę wyjątkowa dlatego postanowiłyśmy wymyśleć coś naprawdę orginalnego i kreatywnego 
Emotikon grin . Dziewczynki wraz z mamą wpadly na szalony pomysł i polalowałyśmy drewniany domek , który dopiero co zmajstrował tatuś dziewczynek . Na domku jest oczywiście Myszka Minnie w postaci lampki , która przegania złe nocne starchy precz ... Dziewczynki wiedzą jak bardzo Minnie uwielbia kwiatki dlatego posadziły jej kilka sztuk , które powyrywały z ogródka babci Emotikon wink Wszystko zostało namalowane farbami w sztyfcie , starałyśmy się aby wszystkie napisy (organizatora i sponsora) były widoczne tak aby była Pani pewna ,że zdjęcie zostało wykonane specjalnie na WASZ KONKURS- Mam nadzieję,że wszystko jest wystarczająco widoczne . Ps. Mam nadzieje ,że jak tatuś wróci z pracy to nie padnie na zawał hihi Emotikon wink . TRZYMAMY KCIUKI BARDZO MOCNO I POZDRAWIAMY"

Gratulujemy!

Poprosimy o przesłanie danych adresowych i numeru telefonu na: 
maluszkowe.inspiracje@gmail.com
Najpóźniej 7.07.!


***

POWODZENIA!!!

***

*Przystępując do konkursu uczestnik oświadcza, iż:

1) praca Konkursowa pozbawiona jest jakichkolwiek wad i obciążeń prawnych,
2) posiada pełnię praw autorskich do Pracy Konkursowej,
3) wyraża zgodę na publikację i rozpowszechnianie jego wizerunku oraz wizerunku dziecka na stronach internetowych związanych z Konkursem, jego Organizatorem, oraz Organizatorem akcji promocyjnej „PHILIPS DISNEY SoftPal”.
4) uzyskał zgodę na publikację wizerunku wszystkich osób znajdujących się na fotografiach na stronach internetowych związanych z Konkursem, jego Organizatorem, oraz Organizatorem akcji promocyjnej „PHILIPS DISNEY SoftPal”.

Z chwilą przesłania Pracy Konkursowej Uczestnik udziela na rzecz Organizatora oraz Organizatora akcji promocyjnej „PHILIPS DISNEY SoftPal” licencji na korzystanie z pracy na terytorium całego świata, bez ograniczeń czasowych.
Licencja, o której mowa w zdaniu poprzednim obejmuje przede wszystkim prawo do:
1) trwałego lub czasowego zwielokrotnienia wykonanej Pracy Konkursowej w całości lub w części jakimikolwiek środkami i w jakiejkolwiek formie, w szczególności poprzez wprowadzenie do pamięci komputera, a także poprzez jej wprowadzanie, wyświetlanie, stosowanie, przekazywanie i przechowywanie,
2) tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub jakichkolwiek innych zmian w wykonanej Pracy Konkursowej,
3) utrwalania i zwielokrotniania Pracy Konkursowej - wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy całości lub części Pracy Konkursowej, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową,
4) obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Pracę Konkursową utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy całości lub części Pracy Konkursowej,
5) rozpowszechniania Pracy Konkursowej w inny sposób - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie całości lub części Pracy Konkursowej, a także publiczne udostępnianie całości lub części Pracy Konkursowej w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niej dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym.


2 komentarze:

  1. Super myszka miki :) w sam raz do pokoju dziecinnego dla małej księżniczki. Ja kupiłam podobną z motywem Barbie dla mojej córki Ani, robi teraz furorę wśród jej koleżanek z klasy :) Pozdrawiam serdecznie, super blog - będę tu zaglądać częściej! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger