8/29/2015

Słuchamy: Opowieści z Piaskowego Boru

Z audiobookami jest jak z książkami. Niektóre od razu kradną nasze serca, inne omijamy szerokim łukiem. W ich przypadku o sukcesie nie decydują oryginalne ilustracje czy dobra grafika. Tym co wyróżnia dobry audiobook w gąszczu średnich nagrań, jest dobry lektor i oprawa muzyczna, którą niestety można spotkać tylko w nielicznych wydaniach. 
Niedawno oczarowały nas Opowieści z Piaskowego Boru, wyjątkowo piękne nagranie, ciekawa historia, wspaniały, ciepły głos lektora i oprawa muzyczna, która nadaje historii niezwykłego wymiaru.Historia Miszki to przepiękna, delikatna i subtelna opowieść o odwadze, ciekawości świata, pragnieniu poznawania i odkrywania. Ale nie tylko, bo również o przyjaźni, niezależności i wierze we własne siły.
Przez 2 godziny słuchowiska przemierzamy niezbadane leśne terytoria i jesteśmy świadkami niezwykłych przygód królików, uosabiających cechy nas wszystkich.
Ciekawa świata Miszka uświadomi nam, że warto poszukiwać i odkrywać, że poza tym, co otacza nas na co dzień jest coś więcej i tylko od nas zależy, czy zechcemy to poznać.


Niezwykła treść, głos i oprawa muzyczna sprawiają, że płyty słucha się z ogromną przyjemnością.

Miłośnikom dobrych słuchowisk bardzo polecam.

Opowieści z Piaskowego Boru Moss Papers

1 komentarz:

  1. Super, akurat czegoś takiego słuchałam. W dzieciństwie miałam słuchowiska na kasetach, jakieś Przygody Koszałka Opałka itp. plus całą serię kaset z Anią z Zielonego Wzgórza. Niektóre jeszcze mam, część pogubiłam, część się w niektórych miejscach pokasowała. No ale bardzo się cieszę, że teraz też da się kupić fajne słuchowiska na płytach :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger