2/27/2016

W naszym domu mieszkają potwory!!!

Czy i wam czasami znikają w domu różne przedmioty, które później znajdujecie w domowych zakamarkach? Albo ewidentnie coś nagle wyrasta wam pod nogami narażając na upadek? To tylko 2 przykłady domowych potworów, którzy psocą i utrudniają nam codzienne życie. Są niewidzialne i wszechobecne. Czytając tę książkę zobaczycie, jak wiele ich u was mieszka! To jedna z zabawniejszych książek, które ostatnio wpadły nam w ręce. W przesympatyczny sposób ukazuje przywary domowników bez zbędnego moralizatorstwa i z humorem. Któż z nas nie zna Chciwuska, Awanturelli i Gaduły, albo potwora o wdzięcznej nazwie Decyzella Poranna.
Ilustracja i krótki opis poszczególnych potworów tworzy naprawdę ciekawą enctklopedię dla młodsztych i starszych czytelników. Moja 4-latka ma ostatnio "fazę" na potwory więc książka cieszy się u nas niesłabnącą popularnością.


Absolutnie polecam. Bardzo fajny materiał na podstawie którego możemy porozmawiać z dzieckiem o różnych wadach i uświadomić czym tak naprawdę one są, a zabawna forma dodatkowo bardzo zachęca do lektury.
Mój faworyt to Ambiwalenciak Decyzyjny i Słowotoczek Niepohamowany :-)
Aha i koniecznie musimy wypędzić Bałaganiarę Chaotyczną!
Ciekawe, jaki będzie wasz ulubiony potwór ☺

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

1 komentarz:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger