8/31/2016

Pierwsza poczta głosowa twojego maluszka - ToyMail

W tym roku moje córki, 4-latka i 2-latka po raz pierwszy spędziły 2 tygodnie u dziadków, bez nas. Odwiedziliśmy je tylko w weekend i naprawdę zaskoczyło nas to, jak doskonale to zniosły. Nigdy nie rozstawaliśmy się z nimi na tak długo, dlatego trochę obawialiśmy ich reakcji, ale jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
W tym rozstaniu pomógł nam trochę pewien gadżet, o którym zaraz napiszę wam więcej :) 
To nasza Jelonka - listonosz i skrzynka pocztowa w jednej osobie :)CO TO TAKIEGO?

Otóż ToyMail to niezwykle ciekawy gadżet, który umożliwia nam kontakt z naszymi dziećmi przy pomocy sympatycznego zwierzaka i naszego własnego telefonu. Jedyne, co jest niezbędne, żeby taka Jelonka mogła "pracować" to WiFi

Zabawka przesyła wiadomości od dziecka i do niego całkowicie bezpłatnie. Jedyny koszt to zakup zwierzaka i połączenie internetowe (wifi).
Urządzenie jest tak proste w obsłudze, że bez problemu poradzi sobie z nim nawet 3-latek. W dzisiejszych czasach, gdy dzieciaki od małego mają kontakt z nowymi technologiami - tym bardziej.
Dziecko ma do dyspozycji jedynie 2 przyciski - jeden do odbierania wiadomości, a drugi - do nagrywania własnej i jej wysłania, np. do rodzica.


Żeby ToyMail mógł zadziałać, musimy ściągnąć i zainstalowaćw swoim smartfonie specjalną aplikację - to będzie nasze centrum dowodzenia.
Gdy już nam się to uda i w mieszkaniu mamy WiFi, to możemy zacząć "nadawać" z dowolnego miejsca na świecie. 


Wiadomości do dziecka wysyłamy za pośrednictwem aplikacji - wciskamy przycisk nagrywania (kółko), odtwarzamy (trójkąt) i przesyłamy (strzałka). Możemy wysłać wiadomość z włąsnym głosem lub nałożyć na nią filtr zmieniający nasz głos w wesoły głosik zabawki.
Nasza pociecha powinna usłyszeć wówczas sygnał i może odsłuchać wiadomość. Następnie może na nią odpowiedzieć wciskając jeden z dwóch przycisków i wiadomość zostanie do nas automatycznie przesłana.

Prawda, że dziecinnie proste? 

Komentarze zabawki są w języku angielskim, ale jest ich dosłownie kilka (typu: wysyłanie czy wiadomość nadchodzi), więc dziecko szybko je zapamięta.

ToyMail to doskonały gadżet pomagający znieść rozstania dzieciom i rodzicom, ale również dziadkom czy innym bliskim. Łatwość obsługi zachęca do zabawy i pozwala na całodzienny kontakt z naszą pociechą, nawet gdy jesteśmy w pracy, a nasz maluszek bawi sięz babcią.


Dokładną zasadę działąnia ToyMail zobaczycie na filmiku Magdy z Zabawkowicza - KLIK

A ja zachęcam was do odwiedzenia strony i FB polskiego dystrybutora: KLIK / KLIK


1 komentarz:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger