10/04/2016

Barbie otwiera drzwi do krainy wyobraźni

Dzieciństwo to cudowny czas, w którym dzięki wierze w siłę marzeń nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętasz swoje zabawy lalkami, w których byłaś piękną księżniczką albo dobrą wróżką spełniającą wszystkie życzenia? Ta zabawa pobudzała Twoją kreatywność i wykształcała w Tobie poczucie bezpieczeństwa, gdyż w świecie marzeń to Ty ustalałaś zasady i tworzyłaś pozytywne scenariusze. Barbie® zachęca, abyś teraz do tej magicznej krainy wyobraźni zamieszkiwanej przez barwne wróżki, syrenki i księżniczki zabrała swoją córkę. Podczas wspólnej zabawy pokaż jej świat, który zainspiruje ją do bycia prawdziwą marzycielką.


Możesz być Marzycielką

Podczas zabawy lalkami dziewczynki angażują swoją wyobraźnię, tworząc rozmaite scenariusze, w których główną rolę grają one same. Najmłodsze z nich wyobrażają sobie, że są księżniczkami zamieszkującymi przepiękne pałace lub zmieniają się w dobre wróżki czy syrenki z fantastycznego, pełnego magii świata. Teraz dziewczynki mogą odnaleźć krainy odzwierciedlające ich najskrytsze marzenia w świecie z najnowszego filmu „Barbie: Dreamtopia”.
Tytułowa Barbie Dreamtopia to magiczny świat w wyobraźni Chelsea – najmłodszej siostry Barbie. Bohaterka udowadnia dziewczynkom, że mogą przeżywać najbardziej niezwykłe przygody, jeśli tylko puszczą wodze fantazji, gdyż siła ich marzeń jest w stanie zabrać je dokądkolwiek zechcą. Filmowa historia zaprasza najmłodszych do czterech magicznych Krain: Tęczy, Klejnotów, Słodkości i Długowłosych, które doskonale obrazują świat dziecięcej wyobraźni.
W Krainie Tęczy pośród chmur można jeździć kolorowymi drogami i wraz z Tęczową Księżniczką kąpać się w otoczeniu bajecznie barwnego wodospadu. Krainę Klejnotów w całości tworzą szlachetne, mieniące się feerią barw kamienie, ściany pałacu wykonane są z szafirów, a basen po brzegi wypełniają lśniące diamenty. W Krainie Słodkości dziewczynki odnajdą wszystko to, co sugeruje jej nazwa – ten bajkowy świat można wręcz schrupać w całości. To w nim mogą pływać lemoniadowymi rzekami w towarzystwie pięknych syrenek lub unosić się z wróżkami w chmurach z waty cukrowej. Czwartym filmowym światem wyobraźni jest Kraina Długowłosych, którą zamieszkują przepiękne księżniczki i niesamowite stworzenia o fantastycznych fryzurach. W tym wyjątkowym miejscu drzewa zamiast liści pokrywają warkocze i loki, a wiatr we włosach może poczuć nawet trawa.

Wszystkie cztery krainy to właśnie tytułowa Barbie Dreamtopia – świat niczym nieskrępowanych marzeń, w którym wszystko może się wydarzyć. Siła dziecięcej wyobraźni nie zna granic – wystarczy ją tylko odpowiednio pobudzić. Barbie® robi to doskonale.


Dziewczynki uwielbiają marzyć i tworzyć niesamowite, bajkowe scenariusze. Taka kreatywna zabawa zasługuje na najlepszą obsadę. Najnowsze lalki inspirowane filmem „Barbie: Dreamtopia” zachęcają do marzeń i przenoszą dziewczynki do magicznych, barwnych i pełnych niespodzianek krain. 
Barbie Dreamtopia zabierze dziewczynki w podróż do świata niczym nieograniczonych marzeń i fantazji. Z wróżkami mogą latać w chmurach i spełniać najbardziej nieprawdopodobne życzenia, a z syrenkami zanurkują w morzu pełnym niesamowitych, bajkowych zwierząt. Księżniczki natomiast zabiorą je do niezwykłych królestw, gdzie wspólnie przeżyją fantastyczne przygody według własnego, niepowtarzalnego scenariusza. 

Właściwie zainspirowana zabawa może być źródłem fantastycznych emocji. Z nowymi lalkami Barbie® najmłodsze dziewczynki mogą przenosić się do magicznych, kolorowych krain marzeń. Kreując swój własny bajkowy świat i wcielając się w baśniowe role, przekonują się, że warto snuć marzenia. Barbie® pokazuje im, że nie ma rzeczy niemożliwych i podczas zabawy mogą być, kim chcą.*Materiały prasowe marki Mattel

2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger