5/25/2017

Książka - gra, której bohaterem jesteś Ty! - "Rycerz Lwie Serce"

To niesamowite, że choć przez nasze ręce przewinęły się setki (jeśli nie tysiące) książek, wciąż niektóre potrafią nas zaskoczyć. Tak, jak ta, którą dziś możecie u nas zobaczyć. Niby zwykła książka, ale w środku kryje się masa tajemnic i niespodzianek :)


Naprawdę świetny pomysł, szczególnie dla dzieciaków, którym czytanie wydaje się nużące. W zależności od decyzji i odpowiedzi młodego czytelnika, udajemy się na daną stronę - przygotujcie się na to, że nie będziemy czytać tej pozycji w tradycyjny sposób, ale raczej "skakać" tu i ówdzie :)
A jakie zadania tu znajdziemy? Szukanie różnic, labirynty, zagadki, słowem wszystko, co bystre dzieciaki lubią i chętnie podejmą takie wyzwania :)
Poza zadaniami i łamigłówkami książka rozwija kreatywność, bo czytelnik pomaga w tworzeniu fabuły. Jest tak skonstruowana, że bardzo zachęca również do samodzielnych, późniejszych prób - już po zakończeniu czytania :)
Rewelacyjna grafika i świetny papier (jak i całe wydanie) potęgują tylko przyjemność z czytania - i grania :)
Na wypadek, gdyby jakieś zagadki okazały się zbyt trudne (choć wierzę, że tak nie będzie :)), na końcu znajdziemy rozwiązania. 
Naprawdę smakowity kąsek czytelniczy, świetnie nadający się na prezent z okazji Dnia Dziecka - i nie tylko :)Miłej zabawy!

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

1 komentarz:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger