6/15/2017

Jak Masza i Niedźwiedź mogą zachęcić dzieci do picia wody?

Każdy sposób jest dobry, więc, jeśli do picia wody mogą zachęcić dzieci bohaterowie bajek, to zdecydowanie pochwalam taki pomysł :)
Czasami nie doceniamy jak duży wpływ na nasze pociechy mają ich ulubieńcy, czemu więc ich nie wykorzystać do propagowania dobrych nawyków? Na taki właśnie pomysł wpadła niedawno marka Aquaphor wypuszczając na rynek dzbanek filtrujący wodę z w wersji z postaciami z popularnej kreskówki :)
Nasze pociechy mogą go dowolnie ozdobić dołączonymi naklejkami i codziennie pić wodę w towarzystwie ulubionych bohaterów.


Promocyjne dzbanki można kupić w Biedronce, a przy okazji warto wziąć udział w kreatywnym konkursie z dzbankami w roli głównej - mamy więc z jednej strony zachęcanie dzieci do zdrowych nawyków, kreatywną zabawę i przy odrobinie szczęścia możemy zgarnąć ciekawe nagrody - KLIK :)


Dzbanki filtrujące są z nami już od dawna, często używamy i wcale nie zamierzamy przestawać :)
A ponieważ niebawem pojawi się u nas maluszek, to filtrować będziemy na okrągło :)
Dzbanek Aquaphor Jasper, do jakiego zachęca filmowa Masza i Niedźwiedź jest bardzo prosty w użytku, ergonomiczny i naprawdę spory (2,8 l). Pasują do niego wkłady Maxfor B100-25, które przefiltrują aż do 200 l wody.Nasz letni przysmak to woda z cytryną (lubimy też dodać do niej miętę) :) Gasi pragnienie i wybornie smakuje :)


Przy pomocy dołączonych naklejek można spersonalizować swój dzbanek.


No i jak tu odmówić Maszy :)
Polecam wszystkim fanom serialu i tym, którzy wiedzą, jak istotna w naszym życiu jest woda :)


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o dzbankach filtrujących i filtrach, odsyłam was do strony producenta (a ja niebawem pokażę wam jeszcze jeden dzbanek, jaki zajmuje honorowe miejsce w naszej kuchni wzbogacając wodę w magnez :))


2 komentarze:

  1. Każdy sposób by nauczyć Malucha pić wodę jest dobry ;) naklejki z ulubionymi postaciami z pewnością są jednym z takich pomysłów. Sprytnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Na szczęście mój syn jest przyzwyczajony do picia wody i nie lubi nic innego, więc nie muszę go zachęcać żadnymi gadżetami. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger