7/03/2017

Myszki Little Live Pets - rozkoszne towarzyszki dziecięcych zabaw

W naszym domu zamieszkały myszy! I to takie, które błyskawicznie zdobyły sympatię moich córek - bo to naprawdę przyjazne stworzenia :)
Niczego nie przegryzą ani nie zniszczą, nie trzeba ich karmić, godzinami bawią się z dziećmi, a kiedy się zmęczą - po prostu je wyłączamy. 
To jedna z tych zabawek, która jest u nas w użytku od dobrych kilku tygodni, a wcale się nie nudzi. Co więcej myszki, które zachowują się niemal jak żywe, oczarowały też resztę domowników, a babcię nawet trochę wystraszyły :)
Poznajcie nasze myszki Little Live Pets :)


Chociaż osobiście nie przepadam za zabawkami z dźwiękiem, te maleństwa uwielbiam :) Sama nie mogę się oprzeć, żeby ich nie pogłaskać i nie posłuchać ich rozbrajających dźwięków. Poza tym myszki tak uroczo się poruszają, że naprawdę wyglądają jak prawdziwe - choć jeżdżą na małych kółeczkach to w niczym nie przypominają samochodów czy innych pojazdów, tylko właśnie myszki, których ruch jest całkowicie nieprzewidywalny, myszki niczym prawdziwe, zatrzymują się i poruszają do przodu bądź do tyłu, kręcą się w kółko, czasami dziewczyny biegają za nimi po całym domu :)
I pewnie w tej ich nieprzewidywalności tkwi fenomen tej zabawki - zarówno dźwięki, jak i ruch tych małych stworzonek jest za każdym razem zaskakujący, nigdy nie wiemy do końca, co nasza myszka zrobi bądź powie.


Myszki pokryte są miłym w dotyku "meszkiem" i mają miękkie, gumowe uszka oraz ogonek. Zamiast łapek są kółeczka, żeby myszki mogły się poruszać. 
Zabawkę uruchamiamy przesuwając w prawo "ząbek" czyli suwaczek umieszczony w mysim pyszczku, tym samym suwakiem również wyłączamy myszkę.
Bateria jest bardzo trwała, bo przy tak częstej eksploatacji nasze myszy wciąż działają. 


Zabawki służą dziewczynką do wielu różnych aktywności - organizują wyścigi i konkurencje sportowe, opiekują się nimi, niczym prawdziwymi zwierzątkami, bawią się nimi w domku dla lalek czy na dworze. Tak naprawdę są w użytku na co dzień i obecnie są najczęściej używaną zabawką :)


Jeśli chcecie zobaczyć myszki w ruchu, to odsyłam was do reklamy - KLIK.



Myszki Little Live Pets w dobrej cenie znajdziecie w jednym z naszych ulubionych sklepów - Smarkacz.pl

3 komentarze:

  1. Super są te myszki, myślę że spodobalyby się mojej coreczce

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie wyglądają te myszki! Fajnie, że dzieciaczki od małego uczą się odpowiedzialności za zwierzątka :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger