2/25/2020

Które termy wybrać, gdy podróżujemy z małymi dziećmi?

Na południu Polski znajdziemy sporo obiektów z basenami termalnymi. Każdy z nich ma ofertę, która przekonuje określoną grupę docelową. Dziś chciałabym pokazać Wam termy, które są nam najbliższe. Odwiedzamy je co roku i póki co, nie znaleźliśmy miejsca, które lepiej trafiałoby w nasz gust :)Czemu akurat Termy Szaflary?

- bo to najbardziej kameralne termy, jakie udało nam się znaleźć - bez tłumów, bez przepełnionych basenów, to dla nas szczególnie ważne, gdy podróżujemy z małymi dziećmi

- bo to obiekt kompleksowy - apartamenty, baseny, restauracje, sauny - wszystko w jednym miejscu

- bo ma najlepszą ofertę dla małych dzieci - bezpieczny, cieplutki brodzik, po którym nawet małe dzieci mogą poruszać się same, fajna zjeżdżalnia o kształcie słonia, niewielkie zjeżdżalnie wodne w brodziku, dla starszych dzieci duża zjeżdżalnia i 3 wewnętrzne, a do tego zwykle trafiamy na animacje dla najmłodszych gości :)

- bo choć obiekt jest stosunkowo niewielki, to i tak oferuje masę możliwości, aby się zrelaksować (jeżyki, gejzery, bicze wodne, urządzenia do masażu karku i części barkowej, ławki do masażu, inhalatorium)

- bo ma przyjazne ceny szczególnie w wersji z noclegiem i nieograniczonym dostępem do basenów i saun (apartament 2-osobowy ze śniadaniem, nieodpłatnym pobytem dzieci do lat 3 i nielimitowanym wstępem do strefy basenowej i saunarium w sezonie to koszt 400 zł).


Po raz pierwszy odwiedziliśmy termy z 10-miesięcznym maluchem i z 3,5-latką, potem rok później z 2-i 4-latką i tak co roku :)
Najlepszą recenzją tego miejsca, jest to, że dzieci wciąż chcą tam wracać, a widziały już w swoim życiu naprawdę sporo różnych obiektów :)

Termy Szaflary

Polecam :)

1 komentarz:

  1. Właśnie jesteśmy w Rabce i jest 17 stopni i szukamy miejsca na wypoczynek z małym dzieckiem :) Jedziemy!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger