1/11/2019

Wesoła farma, czyli gromadka słodkich zwierzaków - nowa kolekcja De Agostini

Maluchy, gdy zaczynają uczyć się mówić, nie rozpoczynają od sylab typu ma-ma, ta-ta, da-da, a
raczej naśladują dźwięki. A jakie dźwięki lubią najbardziej? Oczywiście, że zwierząt! Teraz mogą
one wraz z wyjątkową edukacyjną kolekcją „Wesoła farma” od De Agostini poznawać nie tylko
zwierzęta, ale także obserwować wiejskie życie!Zamów kolekcję na stronie https://bit.ly/2rF0lfX , wykorzystując kod promocyjny: PROMOFARMA2019, a otrzymasz wyjątkowy prezent!


Dzięki kolekcji De Agostini maluchy mogą się przenieść na wiejską farmę, zamieszkałą przez gromadkę słodkich zwierzaków. Z kolejnymi numerami zbudują własne gospodarstwo z maszynami rolniczymi oraz zabudowaniami. W każdej książeczce znajdą się również dwie zabawne historyjki z życia gospodarzy – Marty i Mateusza.


Kolekcja składa się z 70 numerów. Do każdego numeru dołączona jest książeczka w twardej oprawie o sympatycznych postaciach żyjących na farmie, do tego figurki zwierząt, ludzi oraz budynki i narzędzia gospodarcze, które tworzą wspaniałe tło do nauki i zabawy.
Kolekcja uczy dzieci, jak wygląda codzienne życie na farmie, a także jakie zwyczaje mają różne zwierzątka.


Prenumeratorzy jak zwykle mogą liczyć na prezenty – kolorowankę z uroczymi bohaterami „Wesołej farmy”, kolorową matę wielkości 100 x 100 cm do ustawiania figurek i domków, pluszowy plecak z krówką czy bawełnianą piżamkę z logo kolekcji.  Natomiast w Ofercie Premium prenumeratorzy otrzymają dodatkowe elementy do kolekcji – silos na zboże, chlewik, stodołę z sówką czy kombajn.

Jeśli zamówisz kolekcję do 28.01.2019, klikając na ten link https://bit.ly/2rF0lfX , otrzymasz wyjątkowy prezent dla swojego malucha: zestaw magnesów na lodówkę z bohaterami „Wesołej farmy”. Koniecznie wykorzystaj swój indywidualny kod promocyjny: PROMOFARMA2019, aby otrzymać ten prezent!

Miłej zabawy!

*zdjęcia i informacja prasowa - De Agostini


2 komentarze:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger