2/14/2022

Pomysł na oryginalny prezent w czasie pandemii

Zapewne zgodzicie się ze mną, że sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się ponad 2 lata temu zmieniła naszą rzeczywistość. Pandemia niejednokrotnie pokrzyżowała nam plany. Kwarantanna, izolacja, lock-down, ciągle zmieniające się ograniczenia, wszystko to sprawiło, że coraz trudniej jest cokolwiek zaplanować. Na szczęście wiele firm wyszła naprzeciw tym wyzwaniom. 

Korzystacie z platform prezentowych? Dla mnie to jedna z najlepszych możliwości znalezienia niebanalnego pomysłu. Właściwie najchętniej decyduję się na rękodzieło lub voucher na niebanalny prezent :) To zawsze się sprawdza. 


A co powiecie na możliwość zakupu vouchera, który nie ma żadnego terminu ważności? Właśnie takie rozwiązanie niesie ze sobą opcja BEZ ENDU w sklepie Prezentmarzeń . Standardowo zakupione prezenty są ważne przez rok, ale z tą opcją voucher zamienia się w bezterminową kartę podarunkową.
W czasie pandemii to genialne rozwiązanie!
Jeśli więc szukacie pomysłu na niebanalny prezent bez ryzyka, że osoba obdarowana nie zdąży z niego skorzystać, to ta opcja wam się spodoba :)

Od niedawna istnieje też sekcja z prezentami dla dzieci - KLIK, a tam lody tajskie, lot balonem, parki rozrywki, wakeboarding, rejsy, wspinaczki, możliwość skomponowania własnej czekolady, manufaktura słodyczy, tunel aerodynamiczny, warsztaty ceramiczne i mnóstwo innych atrakcji. My już upatrzyliśmy sobie coś na urodziny dla najstarszej pociechy i coś czuję, że to będzie hit :)

A ty, o czym marzysz? ;-)1 komentarz:

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger