4/10/2022

Eduelo - darmowa platforma edukacyjna dla dzieci szkolnych

Znacie Eduelo? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tej genialnej platformy, to bardzo was do tego zachęcam! To zupełnie darmowe narzędzie wspierające rozwój dzieci. Dzięki setkom quizów mają okazję sprawdzić i uzupełnić swoją wiedzę, a także ją poszerzyć. Powracające lockdowny wywołane epidemią Covid-19 wymusiły naukę zdalną. System oświatowy musiał się zmienić - dotychczas bardzo zacofany pod względem cyfryzacji otworzył się na korzystanie z nowych technologii, które od lat z powodzeniem funkcjonują w szkolnictwie w krajach zachodnich.  

Eduelo to nowoczesna platforma edukacyjna, która zamienia tradycyjną naukę we wciągającą grę. Polega na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu nagród. Dzieci lubią z niej korzystać i robią to systematycznie. 

Eduelo w skrócie:

- Ponad 6 000 pytań w każdej klasie zgodnych z Podstawą Programową MEN.

- Motywujące do nauki żetony wymieniane na nagrody.

- Możliwość powtórki materiału przed sprawdzianem oraz sprawdziany online.

- Możliwość tworzenia testów oraz bieżący podgląd wyników dziecka.

Testy są z różnych dziedzin i przedmiotów, pokrywają się z materiałem przerabianym w szkole.Rejestracja i korzystanie z Eduelo są darmowe. Przez pierwsze 5 dni (użytkownicy indywidualni) lub dwa miesiące (szkoły) do dyspozycji jest pełna funkcjonalność Eduelo, następnie na stałe mamy włączone darmowe Konto Podstawowe, gdzie mamy dostęp do 25% testów (dla szkół 70%). 
Można odpłatnie przełączyć się na wersję płatną (70 zł na rok), ale w wersji podstawowej jest już całkiem bogata baza testowa.

Sprawdź na EDUELO

1 komentarz:

  1. Brzmi bardzo ciekawie. Nie słyszeliśmy do tej pory z Eduelo, ale na pewno chętnie sprawdzimy jak działa :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger