12/13/2022

Ogród Świateł - Piotruś Pan. Pomysł na zimowy spacer w Krakowie

"Ogrodzie Świateł" w Krakowie możecie spacerować do woli i cieszyć oczy niesamowitym festiwalem świateł - pamiętajcie jednak, że to czasowa atrakcja i jest otwarta tylko do końca lutego. 

Migocząca choinka z dźwiękami, pięknie oświetlone trasy spacerowe, niesamowity pokaz laserowy to tylko część atrakcji, jakie czekają na odwiedzających. Bajkowy Ogród Świateł już tradycyjnie pojawia się w miejscu znanego nam dobrze "Ogrodu Doświadczeń", który często odwiedzamy latem.Nic dziwnego, że ta zimowa atrakcja cieszy się tak dużą popularnością - zimą nie ma zbyt wielu zewnętrznych atrakcji dla rodzin, dlatego Ogród Świateł stanowi miłą odmianę. 

Taka rada od nas - ciepło się ubierzcie, żeby zimowy chłód nie popsuł wam wrażeń, a jeśli o to zadbacie to czeka was naprawdę ciekawa podróż do krainy Piotrusia Pana.
Spacerujemy po alejkach i co parę kroków czeka na nas nowa atrakcja - przystanek ze scenką z bajki, często interaktywny, z efektami świetlnymi i dźwiękowymi.
Ogród szczególnie pięknie wygląda w zimowej aurze, przykryty białym puchem.
Ogród Świateł to nie tylko uczta wizualne, ale też miejsce, w którym dzieci mogą się pobawić - wziąć udział w interaktywnym quizie z nagrodami (tematyczne magnesy), posłuchać śpiewającej choinki czy przebyć labirynt.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że za inspirację wziął sobie znaną książkę, dzięki czemu dzieci zachęcane są do czytania, bo kto po takiej wizycie nie chciałby poznać przygód Piotrusia Pana?

Jeśli jeszcze tu nie byliście, to koniecznie zaplanujcie rodzinną wizytę w tym niezwykłym miejscu. 

Szczegóły na temat wstępu znajdziecie tu: KLIKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger