8/23/2023

GOair! - Powietrzne Miasto Kraków - wielogodzinna zabawa niezależnie od pogody

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszczała. Od kilku dni codziennie leje i nie za bardzo możemy organizować sobie atrakcje na świeżym powietrzu. Kiedy więc mamy już dość domowego zacisza i nawet najlepszych planszówek, wyruszamy do zwariowanego świata krytych dmuchańców - GoAir.GOair! to centrum rekreacyjno-sportowe w Krakowie, w którym czeka na was cała masa dmuchańców, to miejsce,  w którym dzieciaki mogą aktywnie, sportowo spędzać czas oraz uczyć się współpracy w grupie. Park znajduje się w Krakowie na ul. Sikorki 23, na ponad 1200 m2 znajduje się ponad 20 dmuchanych atrakcji połączonych w jeden park GOair Powietrzne Miasto. Znajdziecie tu tory przeszkód, eliminator, wieża do skoków, ogromne zjeżdżalnie i masę innych atrakcji. Skakanie na dmuchańcach to aktywność fizyczna, która daje dzieciom możliwość wykorzystania swojej energii i ruchu. Skakanie, bieganie i próba utrzymania równowagi na dmuchańcach może być daje dzieciom poczucie swobody i niezależności. Mogą tam skakać i poruszać się w sposób, który nie jest możliwy na co dzień, mogą eksperymentować z ruchem i czuć się jakby unosiły się w powietrzu.

Zabawy na dmuchańcach dają dzieciom możliwość wyobrażania sobie różnych scenariuszy i odgrywania roli. Mogą udawać, że są astronautami, skaczą na dmuchanej planecie lub podróżują przez magiczną krainę. Dzieci mogą skakać i bawić się razem, co pomaga w nawiązywaniu przyjaźni i uczy współpracy.

Dla nas to fantastyczna opcja na deszczowe i chłodne dni, kiedy mamy ochotę zabrać dzieciaki gdzieś, gdzie mogą się wyszaleć :) Polecam!

Namiary: GOAirBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger