12/11/2016

Pomysły na prezent dla roczniaka i 2-latka - drewniane zabawki od Janod

Gwiazdka tuż, tuż, a ja dostaję od was coraz więcej pytań o prezenty dla dzieci w różnym wieku. 
Piszecie, że skorzystaliście już z wielu propozycji blogowych i wciąż wypatrujecie nowości. Dlatego właśnie mam dziś dla was 2 nowe pomysły na prezenty dla maluszków - roczniaków i 2-latków.
Na pewno im się spodobają :)

drewniane zabawki dla roczniaka, zabawki dla dwulatka, w co się bawić z dwulatkiem, blog, inspiracje


Na początek okazała puszka skrywająca zabawkę uczącą prezyzji ruchów, koncentrację oraz rozwijającą zdrową rywalizację.


Pełny, magnetyczny zestaw do łowienia rybek, u nas wciągnął zarówno malucha, jak i przedszkolaka. Obojętnie nie pozostali też rodzice :)


Widok maluszka, usiłowującego przyłożyć spławik swojej wędki do metalowego elementy rybki jest bezcenny. Dzieciaki, któe przez cały dzień zachowują się jak żywe srebro - nagle maksymalnie skoncentrowane poświęcają całą swoją uwagę tej zabawce. 


Wszystkie elementy są wykonane z drewna (poza sznurkiem wędki) i są naprawdę duże. Bez problemu można unieść rybkę przyczepioną do wędki i odłożyć ją np. do puszki.
Druga moja propozycja skierowana jest do maluszków w wieku 1-, 2-lat. Przepięknie wykonane, drewniane puzzle dźwiękowe, które miauczą, szczekają, rżą, ćwierkają i piszczą po nałożeniu w odpowiednie miejsce będą doskonałym prezentem dla maluszka, któy dopiero rozpoczyna przygpdę z samodzielnym układaniem.
Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takich drewnianych zabawkach :)


Zabawki kupicie m. in. TU/TU

Więcej zabawek tej marki znajdziecie na naszym blogu - ZABAWKI JANOD

1 komentarz:

  1. Moi chłopcy bardzo lubią drewniane zabawki. Jak byli młodsi to często takimi puzzlami się bawili :) Teraz drewniane tory i kolejka :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger