4/05/2017

Najciekawsze produkty kieleckich Targów KIDS’ TIME

Wystawa okazała się rekordowa – największa w historii liczba wystawców i zwiedzających, siedem wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych i mnóstwo nowości od producentów z całego świata.

Miesiąc temu odbyły się targi KIDS’ TIME, zgromadziły 474 firmy z 17 krajów świata, takich jak: Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Ukraina, USA, Szwecja, Słowacja, Turcja i Wielka Brytania. Ofertę producentów i dystrybutorów: wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych obejrzało blisko 7000 branżowych zwiedzających.
W ramach targów KIDS’ TIME odbyły się spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej i marketingu.
Udział w targach wzięli również przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń: Baby Care Magazines International i International Toy Trade Magazine Association.

Mnie osobiście niestety nie udało się tam być, ale dzięki pomocy Agnieszki z Krainy Szkraba udało mi się przygotować dla was zestawienie tego, co naszym zdaniem było tam najciekawsze. Jak wiecie, bardzo lubię produkty rozwijające dziecięcą kreatywność, zabawki dające wiele możliwości i takie, które nie znudzą się szybko naszym pociechom. 

Ale KIDS’ TIME to nie tylko zabawki, ale także przedmioty do dziecięcych pokoi – kilka z nich również znajdziecie w tym zestawieniu.


Jedwabista w dotyku tkanina dzięki połączeniu bambusa i bawełny, o właściwościach antystatycznych, włókno celulozowe z łodyg bambusa, pochodzącego z ekologicznych plantacji, o świetnej izolacji cieplnej (odprowadza wilgoć i przepuszcza powietrze). Włókno jest biodegradowalne i posiada naturalną umiejętność hamowania rozwoju bakterii, pleśni i grzybów. W sprzedaży od maja.
Uwielbiamy te podstawki, skutecznie chronią nasze otoczenie przed bałaganem J.
Od Oloka Gruppe mamy wózek, który jest absolutnie genialny, dlatego nie mam wątpliwości co do jakości domku, a jego wygląd powala J
Każdy maluch lubi takie zadania J

Te zabawki chętnie zobaczyłabym na żywo, na pewno by się nam spodobały.
Jako mama 2,5-letniej puzzlomaniaczki jestem nimi zachwycona.7.    Gry od Rebel – Podaj dalej i Tajniacy – dla starszaków J

Gry, jakich jeszcze nie mamy na swojej półce – ciekawy pomysł, doskonałe wykonanie, marka Rebel nie raz już nas o tym przekonała. W te tytuły chętnie sama bym pograła.Na pewno zapewni doskonałą rozrywkę całej rodzinie – gdyby znudziły wam się tradycyjne bierki J


z miękkiego, pachnącego winylu. Jako mama 2 córek, nie mogłabym się im oprzeć…

*zdjęcie z FB Paola Reina Polska


kolekcja 15 cm laleczek i akcesoriów. Mają miękki tułów, kończyny, ruchomą głowę i piękne włosy
*zdjęcie z www.halilit.co.uk

Co sądzicie o moich typach? Macie swoich faworytów? :)


4 komentarze:

  1. Same cudeńka... Pingwinki, laleczki, tablice manipulacyjne - exstra.

    OdpowiedzUsuń
  2. Markę Melissa and Doug poznałam rok temu i od tego czasu bacznie obserwuję ich produkty. Suspend od razu wpadł mi w oko przede wszystkim dla tego że jest to świetna zręcznościówka dla dziecka i że może grać nią cała rodzina a takie gry są najlepsze!

    OdpowiedzUsuń
  3. Widzę wiele ciekawych produktów 😉

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger