4/22/2017

Nasz ukochany Wilk powraca z nowymi przygodami

Ach ten wilczek! Odkąd poznaliśmy go rok temu (KLIK), wciąż jesteśmy pod jego urokiem. 
Ta znakomita seria wydawnictwa Adamada (swoją drogą jednego z moich ulubionych) zdążyła już pozyskać stałe grono fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują jego nowych przygód.
Do tej pory ukazało się już 8 części tej przezabawnej książeczki dla maluchów i przedszkolaków, która bawi i wciąga z każdą kolejną stroną.Z Wilkiem nie ma mowy o nudzie. Jego zwariowane pomysły są tak nieprzewidywalne, że nie sposób nie śmiać się od ucha do ucha podczas czytania tych książek.
I nawet jeśli jest trochę szalony, to w głębi serca to poczciwy i sympatyczny Wilczek :)
W jednej z nowych części "O Wilku, który został gwiazdą rocka" przeczytamy o tym, jak nasz bohater próbował odkryć swój talent i pasję. Nie udało mu się to od razu, ale metodą prób i błędów odnalazł w sobie to co najbardziej kocha i co najlepiej mu wychodzi :)"O Wilku, który nie lubił chodzić" opowiada o alternatywnych formach transportu, jakie wypróbowuje nasz bohater, który ma już dość chodzenia na piechotę. Niestety, żadna z nich wcale nie jest tą idealną i wymarzoną. Na jaką zatem zdecyduje się nasz Wilk?Jeśli marzą wam się dalekie wojaże, polecam "O Wilku, któy podróżował po świecie". Jak zawsze możemy liczyć tu na dobrą zabawę, a jednocześnie poczuć klimat odległych zakątków świata, któe odwiedzi Wilk.I na koniec coś o miłości w książce "O Wilku, któy chciał się zakochać". Nasz bohater za radą przyjaciół podejmuje różne próby zwrócenia na siebie uwagi płci pięknej. 
Jedne zabawniejsze od drugich :)
Co z tego wyjdzie, przekonajcie się sami :)Błyskotliwy humor, kolorowe, zabawne i wielkie ilustracje oraz ciekawe przesłanie to cechy tej wyjątkowej serii. 
Jeśli macie w domu małych miłośników książek, zaręczam, że zarówno chłopcy, jak i dziewczynki pokochają Wilka :)

1 komentarz:

  1. Nie wiedziałam, że pojawiły się nowe przygody Wilka, które wraz z Jasiem bardzo lubimy. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Maluszkowe inspiracje , Blogger